Beğendiğimiz Diziler
[quote="Efrasyab" pid='283839' dateline='1605548833']
@neoromancer komşum, Bir Başkadır ilk 15 dakikasında beni içine aldı.
Komşum Forumda izleyip de içine almayacağı kimse olabilirmi merak ediyorum Smile
Selamlar.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(16/11/2020, Saat: 22:49)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/11/2020, Saat: 21:47)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer komşum, Bir Başkadır ilk 15 dakikasında beni içine aldı.
Komşum Forumda izleyip de içine almayacağı kimse olabilirmi merak ediyorum Smile
Selamlar.
Vallahi doğru söze ne denir. Böyle yapımların devamı gelir umarım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
The Last Dance.
Benim için anlamı büyük bir dizi. Gençliğimin idol takımının belgeseli. Bahsedilen çoğu konuyu bilsem de derli toplu olması ve ayrıntılar mükemmel hale getirmiş.
IMDb 9.2
2fcbf0be81a0b88c8544ddae89f35f6c.jpg
Yakın zamanda The Terror 1. sezon bitirdim. Zaten o konu tek sezonda bitiyor. Oyunculuklar mükemmeldi. Sizi o tarihlerde hissettiren güzel bir dizi.

Salgının ,Ekonomik sıkıntıların ,Siyasal sürtüşmelerin ,Cevre sorunlarının hepsi birarada yaşandığı bu yılda gerçekten insanın; İnsanlığa Topluma Saygıya değerlere iyiliğe dair iyimser  desteklere İhtıyacı oluyor ve tabiiki bu da Doğanın ve yaratıcılığın bizzat kendisi olan Kadınların kendisine çok sorumluluklar yüklüyor,küçüğünden büyüğüne yaşlısından gencine onlarda bu sorumluluğu hiçde yüksünmeden sırtlanmaya her daim hazır oluyorlar .Annelerimiz kardeşlerimiz Kız çocuklarımız Eşimiz yoldaşımız olan bu Canlı coşkulu sevgi dolu (Bazende yoğun öfkeSmile ) Insanları anlatan onları merkeze koyarak bir çok toplumsal sorunu ele almada son derece başarılı Toplumsallık (Community) , konusunu gerçekçi bir dille ortaya koyup sorunların çözümünde sevgi anlayış ve empatinin   önemini vurgulayan ,basit dili akıcı ve duygu yüklü anlatımıyla Harika bir dizi ...Sulu gözlü Babaları ağlatacak Romantik gençlerimizi duyguya boğacak bu Eseri tavsiye ediyorum.3.Sezonuda bır çırpıda bitireceksiniz eminim.

Bu paylaşımın bir Tıraş forumunda (bizim forumumuzda)yer alması da hakkımızda genel olarak oluşmuş ''Maço'' algısını bertaraf etmesi adına, sanıyorum ekstra bir güzellik Smile) yaratacaktır
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Bilimkurgu sevenler için dizi önerilerim :
Rick and morty (animasyon) : Dr. who tadında harika bir dizi.
Love death robots (animasyon): 1.sezon daha. Bölümlerde bağımsız konular işleniyor. Her bölümü ayrı bir yönetmen ve animasyon tarzı var.
Westworld : Çok kaliteli bir dizi. Paraya acımamışlar, harika oyuncular ve büyük bütçeli harika senaryosu olan bir dizi.
Bu aralar netflix te Iron Fist e başladım. Marvel yapımı ilgi çekici bir konusu var, tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu aralar Peaky Blinders'a sardım ben de. Çok güzel atmosfer olsun karakterler olsun, tavsiye ederim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
İskandinav dizilerinin ayrı bir karakteri var benim için, eğer farklı bir şeyler izlemek isterseniz Bron, Forbrydelsen tavsiye ederim polisiye dizilerdir. Ve mutlaka Borgen çok sevdiğim politik drama dizisi.
Düğümün içindeki siyah kıllardan korkma ters olanlardan kork.
Polisiye türü sevenleri tatmin edeceğini düşünüyorum.
bosch_cover.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: