Tıraş Videoları
Epey zaman önce izlemiştim bu videoyu. Anlattıklarından katılmadığım yerler olmuştu diye hatırlıyorum müsait zamanda tekrar izleyip kontrol edeyim belki artık katılıyorumdur..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/06/2019, Saat: 19:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamını izlemedim fakat razorus tan  ve noyan beyden güzel bahsettikleri için atıyorum Smile

Edit: Tıraş olduğu kısmı tamamen izledim çok keyifli bir anlatımı var arkadaşın yerinde güzel ve de doğru bilgilerle donanımlı keyif verici bir video olmuş.
Ülkemizde sanki bu konu ile ilgili içerikler ve ilgili kitle artmaya başladı. Bize bu güzel alışkanlıkları unutturan teknolojinin, tekrar bu güzelliklerin yaygınlaşmasına vesile olması değişik bir ironi.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Aklımdaki deli soruları sizinle paylaşmak istedim komşularım. Smile

1.Soru- Bu abla neden tıraş oluyor? https://www.youtube.com/watch?v=YjEqphWfISo
2.Soru- İçerik olsun veya erkekler ne yapıyor bunu anlamak için ise neden bunu 9 aydır sürdürüyor?
3.Soru- Videodaki (0:06) Perma-Sharp lar neden Türkçe? Tüm dünyaya böyle mi satılıyor?
SmileSmileSmileSmile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 komşum, bir süre önce ben de aynı videoya denk gelip kafamda deli sorularla kalakalmıştım Smile
Benim şahsen ilk 2 soruya bir cevabım yok Smile
3. sorunuz için ise bildiğim kadarıyla Permasharp yurt dışında da bizdeki paketi ile satılıyor.
Abla deyip geçmeyelim bence Smile  Youtube'da geleneksel tıraşla ilgili takip ettiğim birçok youtuber'dan fazla abonesi (380) var. Kanala şöyle biraz göz attım da ablanın hem baya bir ekipmanı var hem de bildiğin ürün incelemesi yapıyor Big Grin  Big Grin
Bu ne yahu ? Kanalı kapatsam mı acaba diye düşünmeye başladım Big Grin
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(17/06/2019, Saat: 18:33)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ne yahu ? Kanalı kapatsam mı acaba diye düşünmeye başladım  Big Grin

sizin kanalda farklı vücut bölgelerini nasıl, ne ile tıraş ederim diye soranlar vardı Big Grin bu abla bizim ülkede yapsa bunu ne olacak acaba??
She Shaves with Jill
380 abone
ANA SAYFA
VİDEOLAR
OYNATMA LİSTELERİ

Hakkında
It's rare to see a female doing shave videos or discussing Traditional Wet Shaving. Shaving to some is a Man's World. I'm happy to say that many of the male viewers have let me in the Good 'Ole Boys' Club and accepted me for my love of the same thing they do.

In my videos, I just want to share a candid look at my own journey and have you share yours with me. There won't be fancy editing and cuts to my videos, just raw, off the cuff, unrehearsed Jill!

I'll talk about the same things the male YouTube reviewers do...talk about products we love to use, whether it is razors, blades, brushes, soaps, and creams, or anything else related.

So, please come join me while I fall down the Rabbit Hole of Traditional Wet Shaving.

If you wish to contact me, my e-mail is: uncommondialogue@msn.com

Please consider joining the FaceBook Group She Shaves with Jill
https://tinyurl.com/ybzbghjv

Remember, it's far better to be absolutely outrageous than absolutely boring!
379 abone

26 Ağu 2018 tarihinde katıldı

25.058 görüntüleme

Kendi ifadeleri ben okudum anladım ama çeviremem Smile Google çeviriye bakın güzel anlatımı var onyargili olmamak lazım sormak lazım kendine Smile

Sipa çok tatlı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,448 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,039 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 358,782 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 164,439 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,473 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,925 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,354 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,190 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,096 27/11/2020, Saat: 12:47
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,073 03/06/2020, Saat: 22:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: