Tıraş Videoları
(27/05/2015, Saat: 19:58)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hahahaha valla berber abi kendinden geçmiş bir şekilde ritüelini yapıyor ancak 03.58 ' de ki olay tam olarak ne ben çözemedim. Bizde ki klasik '' berber yaslaması '' kavramına çok da uzak olmayan farklı bir yaklaşım sergiliyor gibi geldi bana Big Grin

Komşum bebe de kendinden geçmiş zaten Big Grin Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Balon Smile

00:02 döverek kayışlıyor.
geleneksel kuru ustura tıraşı...

(06/02/2016, Saat: 19:59)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geleneksel kuru ustura tıraşı...

Amca yaşlanmış ama allahtan elindeki çelik Ustura...ona rağmen bir iki faça verdi ama ciddi bir sorun yok...Çeliğe geçmek isteyen arkadaşlar iyi izlemeli bu videoyu bence... o parmaklarla o yaştaki amca şişedibi gibi gözlüklerle nasıl rahat hareketler yapıyor iyi baksınlar..buna izin veren (Ustalıkta var tabii ama) iyi kaliteli Çelik dir..ayrıca tamamen kuru traş değil yaptığı, neticede iyi bir fırça ve sabunla bir perde aldı..cildin nemi ve yumuşaklığı yeterli demekki..güzel Uhrevi bir havası var videonun ..Huşu içindeSmile izledim
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(06/02/2016, Saat: 20:42)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amca yaşlanmış ama allahtan elindeki çelik Ustura...ona rağmen bir iki faça verdi ama ciddi bir sorun yok...Çeliğe geçmek isteyen arkadaşlar iyi izlemeli bu videoyu bence... o parmaklarla o yaştaki amca şişedibi gibi gözlüklerle nasıl rahat hareketler yapıyor iyi baksınlar..buna izin veren (Ustalıkta var tabii ama) iyi kaliteli Çelik dir..ayrıca tamamen kuru traş değil yaptığı, neticede iyi bir fırça ve sabunla bir perde aldı..cildin nemi ve yumuşaklığı yeterli demekki..güzel Uhrevi bir havası var videonun ..Huşu içindeSmile izledim

Biraz meraktan videolara bakarken bu videoya denk geldim. izlediğim diğer videolara göre farkı kuru cildin üstünden birkaç defa geçmesiydi.

Hayatımda  çelik usturayı sadece bir defa incelemiş biriyim o da bir antikacıdaydı. de/se aletler ve  shavette ler ile sınırlı olan deneyimlerim ile yazmıştım. bu nedenle   yorumuza şaşırmadım değil. Demek ki çelik ustranın kararlı yapısı bunu sağlıyor anladığım kadarıyla. bu arada videoyu beğenmenize sevindim.
(06/02/2016, Saat: 21:28)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz meraktan videolara bakarken bu videoya denk geldim. izlediğim diğer videolara göre farkı kuru cildin üstünden birkaç defa geçmesiydi.

Hayatımda  çelik usturayı sadece bir defa incelemiş biriyim o da bir antikacıdaydı. de/se aletler ve  shavette ler ile sınırlı olan deneyimlerim ile yazmıştım. bu nedenle   yorumuza şaşırmadım değil. Demek ki çelik ustranın kararlı yapısı bunu sağlıyor anladığım kadarıyla. bu arada videoyu beğenmenize sevindim.

Hem iyi bir kaliteyle çekilmiş hazırlanmış(müzik montaj açı vs..) bir video , hemde adım adım göstere göstere uygulama açısından iyi bir tıraş videosu...izlemesi zevkli öğretici bir çalışma olmuş....Portekiz yada arjantin de çekilmiş gibi bir his oluşmuştu bende ..sonradan baktım Peru da yapmışlar çekimi...hoş olmuş
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(06/02/2016, Saat: 21:28)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz meraktan videolara bakarken bu videoya denk geldim. izlediğim diğer videolara göre farkı kuru cildin üstünden birkaç defa geçmesiydi.

Bende beğendim. Paylaşım için teşekkürler. Gerçek sinekkaydı bu olsa gerek. Ben böyle tıraş edilsem bir hafta sakalım çıkmaz Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(07/02/2016, Saat: 02:10)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende beğendim. Paylaşım için teşekkürler. Gerçek sinekkaydı bu olsa gerek. Ben böyle tıraş edilsem bir hafta sakalım çıkmaz Smile

Rica ederim Korgun üstadım. Beğenmenize sevindim. Berberin aynı yerden sabunsuz defalarca geçmesi biraz ürkütmüştü beni bu nedenle paylaşmıştım. Keyifli tıraşlar dilerim Smile
Belki daha once gordugunuz Youtube tıras trendsetter larından degil ama, lutfen su kardesin tırasını bir izleyin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,264 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 356,896 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 163,637 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,490 27/11/2020, Saat: 12:47
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: