Pasteur Pharmacy
(18/03/2012, Saat: 19:39)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dükkanın içinde gezmeye ne dersiniz ? Big Grin

Kalp dayanmayabilir,dikkat.

http://maps.google.com/maps?q=Pasteur+Ph...-73.981951

Bunu da tekrar dikkatinize sunuyorum.

Dükkanda gezmek isteyenlere Big GrinBig Grin

Kalp rahatsızlığı olanlar bakmasın Big Grin
yazıktır, ayıptır . Müslümana gavur eziyeti dedikleri bu olsa gerek, hepsi bir yerde. Ya Rabbim aklıma mukayyet ol.
Gece gece hatirlatilacak konu mu bu şimdi? Olan var olmayan var. Big Grin
Dükkan rüya gibi inanadım bir an. Ama ben yine de gümrük sıkıntısı olmasın internetten alayım isterim Smile
kafayı kırdım resmen, asyada avrupada o kadar ülke gezdim 8 sene avrupada yaşadım ve hiç bu dükkanlara uğramadım bile çünkü geleneksel tıraşa ilgi duyalı 2 ay oldu sadeceSad
Kusura bakmayın komşular resimler üstünkörü ve acele ile çekildi. Uçağa yetişmeden önce koştur koştur gezmem gereken bir kaç mağaza daha vardı da. Fotoğraf olmasına gerek yok aslında. Mağazada derby kremden tutunda TOBSun krem, sabun, aftershave vs bütün serilerine, myrsol'ün her türlüsünden Razorock sabunlarının her cinsine kadar var yani aklınıza gelebilecek her şey var. Fiyatlar bazı ürünlerde uygunken bazı ürünler piyasanın üstünde fiyatlara satılıyor. Mağazanın en iyi yanı fırçadan, makineye ordan özel üretim sabunlara kadar farklı ürünleri farklı sitelerde arayıp sipariş etmek yerine gidip koklayarak, elleyerek alabiliyor oluşunuz ki Türk milletinin en sevdiği şeydir =D

fe322d67b23ff5d0b140f8ec510860d8.jpg2e01682396b77b2ae5caef1117800d42.jpg4005d179cbd821e556f928c5706dc688.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Gozlerime inanamiyorum temizel firca var Smile

Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Cennet:-))
Herhalde rusyada bir tıraş dukkani ne ararsaniz var hatta bizim derby arko bile bulunuyor iyi seyirler

@"tonymontana" New York - Amerika

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: