Oglumun ilk tirasi
Merhaba Sevgili Forumdaslar,
Oglum onumuzdeki ay 14 yasina basacak. Favori, biyik, ve cene bolgesindeki ergenlige bagli cikmaya baslayan sakallari nedeniyle ilk tirasini gecen hafta sonu oldu. Iste ilk ekipmanlari;
WS DE SAFETY RAZOR
WS DE JILET
IREM PORSUK FIRCA
WS TIRAS KREMI
SEPHORE MAN AS BALSAM
Hepsi kullanilmamis ekipmanlari tanitip teslim ettikten sonra kendisine nasil tiras olmasi gerektigini anlatarak refakat ettim. Basariyla biten tirasini ZINO DAVIDOFF parfum ile taclandirdi. Kiymetli yorum ve paylasimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hay maaşallah. Allah güzel günlerini göstersin inşallah.

Çok şanslı ki erken yaşta, tıraşa en uygun yöntemle başladı.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Sağlıklı uzun ömürler ve keyifli tıraşlar dilerim oğlunuza
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

çok şanlı bir oğlunuz var. Ben ilk tıraşımı yatılı okulda kendi kendime öğrenmiştim.
(11/12/2013, Saat: 00:37)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Sevgili Forumdaslar,
Oglum onumuzdeki ay 14 yasina basacak. Favori, biyik, ve cene bolgesindeki ergenlige bagli cikmaya baslayan sakallari nedeniyle ilk tirasini gecen hafta sonu oldu. Iste ilk ekipmanlari;
WS DE SAFETY RAZOR
WS DE JILET
IREM PORSUK FIRCA
WS TIRAS KREMI
SEPHORE MAN AS BALSAM
Hepsi kullanilmamis ekipmanlari tanitip teslim ettikten sonra kendisine nasil tiras olmasi gerektigini anlatarak refakat ettim. Basariyla biten tirasini ZINO DAVIDOFF parfum ile taclandirdi. Kiymetli yorum ve paylasimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Süper! Refakat etmeniz çok iyi olmuş.
Babam elime kendi fırçasını kremi bir de permatiği verince rastgele tıraş olmuş tıraştan soğumuştum.
Bir daha ki sefere wilkinson jilet yerine astra falan verin geleneksel tıraş izlenimi kötü olmasın.Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Sıhhatler olsun aslan parçasına. Bende ilk traşımı aynı yaşlarda olmuştum.
Every farewell is a new beginning.
Sagolasin crionics ustat. Guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim.
@vkorgun,Tanışma bölümüne bekleriz

http://www.geltir.com/newthread.php?fid=27
Oncelikle butun ustatlara guzel dilekleri icin ayri ayri cok cok tesekkur ederim. Allah herkese nasip eder insallah inanin cok guzel duygular yasadim. Bu arada zorba58 ustat jilet konusunu acti. Ben ogluma ambalajindaki atlet sortlu genc hosuna gider diye Mcorco ustadimizin hediyesi NACET jileti de vermis idim. Ancak kendisi WS jileti tercih etti. Henuz FEATHER jiletten haberi yok. Elindekileri bitince YESIL ASTRA ile devam ederiz.
(11/12/2013, Saat: 00:55)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oncelikle butun ustatlara guzel dilekleri icin ayri ayri cok cok tesekkur ederim. Allah herkese nasip eder insallah inanin cok guzel duygular yasadim. Bu arada zorba58 ustat jilet konusunu acti. Ben ogluma ambalajindaki atlet sortlu genc hosuna gider diye Mcorco ustadimizin hediyesi NACET jileti de vermis idim. Ancak kendisi WS jileti tercih etti. Henuz FEATHER jiletten haberi yok. Elindekileri bitince YESIL ASTRA ile devam ederiz.

Üsatdım yanlış hatırlamıyorsam RACER jilet olmasın o?
Every farewell is a new beginning.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,670 14,441,237 18/03/2024, Saat: 21:40
Son Yorum: Johny White
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,139 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,133 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,983 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,166 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,165 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,068 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,901 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,164 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: