Palmolive Tıraş Sabununun Türkiye'de Satılması
Komşular, sevgili sifujack benimle bu konu hakkında irtibata geçti ve çok güzel bir öneri sundu.

Kendisinin dediğine göre, Palmolive'in Türkiye'de fabrikası varmış ve Hacı Şakir ve Protex sabunlarının üretimini yapıyormuş. Palmolive tıraş sabunlarının Türkiye'de de satılması için bir mail girişiminde bulunmuş, öte yandan geri dönüş olmamış firma tarafından.

Palmolive çok başarılı ve uygun fiyatlı br tıraş sabunu ve kremi üretiyor. Bana göre Arko'dan fersah fersah üstün. Cildi kesinlikle kurutmuyor ve koruyuculuğu fiyatına oldukça iyi. Konumuz şu, hazır Palmolive'in Türkiye'de fabrikası varken, bu ürünlere kolayca ülkemizde de ulaşabilmek için topluca mail atma önerisinde bulundu. Tartışmayı da benim başlatmamı istedi. Dolayısıyla bu durum hakkında konuşalım diyoruz.

Bu aralar biraz yoğunum, şehir dışına çok çıkıyorum, o yüzden geç açabildim başlığı. Bana bağımlı kalmayın, alın yürüyün yani. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Elimde iki adet var, bitmesin diye kokuyu çok boğmayan EJ sandalla karışım yaptım o kadar mı güzel olur.. neffiss. 30 adet temizinden benim alasım var. Kremi de çok güzel.
Maili nereye atacağız? Colgate-Palmolive Türkiye' ye mi?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Sayin Forumdaslar,
Burada bahsi gecen firma EVYAP. Kendileri ayni zamanda bizim meshur ARKO sticki uretiyorlar. Benim bir tanidigim export departmaninda calisiyor. Kendisi ile yarin bu konuyu muzakere ederim.

Gecen ay Berlin'deki Rossmann'lardan birinden PALMOLIVE CLASSIC MEN tiras kremi (yesil kutu) aldim. Fiyati 1,50 eur. Kullanim sonrasi yuzumu isirdigi icin uygun fiyatina ragmen keske almasaydim dedim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Çok güzel bir öneri, çok iyi olur; destekliyorum.
Yurt içinde satılması hususunda desteklesem de arko dan fersah fersah üstün bir tarafını göremedim ben işin aslı FloydianDM. Arko ile tıraş olunca cilt kuruluğunu engellemek için köpük hazırlarken 1-2 damla gliserin eklerseniz bambaşka bir boyuta geçiyor sabun. Ama saf hali cildi kurutuyor, tek eksi yanı da o zaten.
(13/12/2013, Saat: 23:31)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecen ay Berlin'deki Rossmann'lardan birinden PALMOLIVE CLASSIC MEN tiras kremi (yesil kutu) aldim. Fiyati 1,50 eur. Kullanim sonrasi yuzumu isirdigi icin uygun fiyatina ragmen keske almasaydim dedim.

Ben de almıstım ama cok bir esprisini görememistim kremlerinin.
Ama sabununu çok merak ediyorum o ayrı Smile

Nedense konu pek ilgi görmedi. Forumda bile ilgi görmediğine göre bu düşüncenin hayata geçmesi zor görünüyor.
1,2 damla gliserin çözüm oluyorsa,bunun maliyeti nedirki fabrika bunu yapmıyor.
Her şeyi fabrikalara bırakmayın bence. Ben 2 adet stick arko sabunu tasa bastım ve içine 4 tatlı kaşığı gliserin ekleyerek şahane oldu cildi falanda kurutmuyor hiç. Başka sabunada gerek kalmıyor.
Islak Tıraş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 262 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,065,039 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,882 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 863 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,005 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,506 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,474 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,586 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,483 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,899 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: