Yaprak Jiletlerin Yüzeyindeki Numaralar?
(05/03/2012, Saat: 23:43)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "corrosion is everywhere"
korozyon her yerde. jiletlerimizde oluşan mikro çatlaklar korozyonun etkisi ile büyüyor oalbilir. yağda saklamayı denediniz mi?
ne zamandir aklimda ama yag koyacak guzel bir kutu bulamadim. hatirlatman iyi oldu.
koymak neysede yagdan nası alıcaz Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ortasindan ip geciririz balik tutar gibi cekeriz :d
aslında zeytin yağının içine daldırıp yağ kabının bir kenarına dik bir şekile koymak uygun bir yöntem.
yağ içinden almak için cımbız öneriyorum.
(06/03/2012, Saat: 00:15)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koymak neysede yagdan nası alıcaz Smile
Çok zahmetli bence. Çok değerli bulunması güç jiletler için uygulanabilir ama günlük tıraş için gerek var mı bilemiyorum? Rapira ve Racer kullanıyorum bazen de shark(permasharp çok tahriş ediyor) bunları kullan-at yapıyorum. Ama atmayıp bıraktığım zaman ortalama 3-4 tıraş oluyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Vallahi ben almayı düşündüğüm 7 oclocklara yapacağım. böylece 100 tane 7 o clock bana 4 sene kadar gidecek Smile
(06/03/2012, Saat: 00:47)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi ben almayı düşündüğüm 7 oclocklara yapacağım. böylece 100 tane 7 o clock bana 4 sene kadar gidecek Smile

4 sene boyunca o jiletleri kullanmayacağını, duyduğun daha iyi bir jileti denemeye hevesleneceğini sen de, ben de biliyoruz papazım Smile
Şaka ediyorum böyle olursa ne mutlu sana, sonuçta benim geleneksel tıraş anlayışımda zaten olabildiğince ekonomik fiyat/performans açısında yüksek ürünlerini kullanmak ve günümüz popüler tıraş ürünlerinin masraflarını geçmemek var.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
hocam ben sürdürülebilirlik açısıdan en kısa sürede yerlilik oranımı artırmak istiyorum.
belki jileti de derby yapar makine hariç %100 yerli hale gelirim Smile
(06/03/2012, Saat: 00:52)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 sene boyunca o jiletleri kullanmayacağını, duyduğun daha iyi bir jileti denemeye hevesleneceğini sen de, ben de biliyoruz papazım Smile
Şaka ediyorum böyle olursa ne mutlu sana, sonuçta benim geleneksel tıraş anlayışımda zaten olabildiğince ekonomik fiyat/performans açısında yüksek ürünlerini kullanmak ve günümüz popüler tıraş ürünlerinin masraflarını geçmemek var.
benım fıkrım ıslak bırakmamaya calısmak
o kesin... ama bir de yağladın mı jiletine göre ekstradan en az 1-2 tıraş çıkıyor.
en nihayetinde milli servet.
(06/03/2012, Saat: 11:15)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benım fıkrım ıslak bırakmamaya calısmak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaprak Jileti Tıraş Aletine Yerleştirmek serkan1034 6 2,732 05/12/2021, Saat: 01:13
Son Yorum: marv
  Jiletlerin Paslanması ! ErolBöğrek 5 9,830 28/06/2012, Saat: 20:52
Son Yorum: Zafercet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: