Fiyat Bu Mudur?
Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba. Forumunuza yeni katıldım. Bu traş makinası hastalığımda yeni sayılır.
Benim bir sorum var. Trabzonda yaşıyorum ve yaşadığım yerde traş makinası bulamadım. Bulduklarımda beni tatmin etmedi. (Yuma, Çan Çin Çon Markalar v.s) İnternette araştırıyorum bir tane satan e-ticaret sitesi bulamadım. Derken Rimei marka alet buldum. Ama fiyatı bana abartı geldi. Sizin forumlarda yazdığınız gibi 3-5 TL değil. Bir bakın derim bu para verilir mi?

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sana...i-96700112

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
hocam,bıraz daha arastırma yapın.bır rımeıye 20 lıra verecegıme,forumdakı ej de89 a 60 lıra verırım.satılık bolumune bı bakın ıstersenız.
Banada fiyat fazla geldiği için danışmak istedim. Yardımcı olduğunuz için teşekküler.
güzel bi aletle ilk adımı atabilirsiniz. Wilkinson classic ucuz ve güzeldir.
Kaliteli olsun derseniz krom kaplı metaller hoş olur. Ayarlı olan merkür progress ve futur, ayarsızlarda edwin jagger ve mühle 8x serisi başı çeken modeller. Alet bölümünde hepimizin olumlu olumsuz yorumları mevcut. Seçiminizi yaparken yardımcı olacaktır.
Ama... Hepimiz hep alet diye başladık. Fırçaları unutmayalım. Fırça yorumlarımıza da bakın.
Geleneksel tıraşın püf noktası iyi bir Fırçadır.Idea
bu aletler neyazıkkı kozmetik marketlerde değil

hırdavatçılarda ve berber malzemesi satıcılarında oluyor
biraz milyoncenter hırdavatçı ve berber malzemecisi dolaşarak
3-5 tlden bulunabilir ki

toptancılarında perakende fiyatı 3.5 tl
perakende gordugum yerlerdede genelde 5 tl istiyorlar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Geleneksel tıraşa yeni başlayanlara benim tavsiyem Wilkinson Sword Classic oluyor. Kartuşludan geçişte zorluk yaşatmaz, ekonomiktir hem de kalitelidir. İlk aldığınızda görsel olarak da kaliteli olduğu izlenimini verir.

Wilkinson Sword Classic ile geleneksel tıraşa yumuşak bir geçiş yaparsınız.
(22/12/2013, Saat: 02:25)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa yeni başlayanlara benim tavsiyem Wilkinson Sword Classic oluyor. Kartuşludan geçişte zorluk yaşatmaz, ekonomiktir hem de kalitelidir. İlk aldığınızda görsel olarak da kaliteli olduğu izlenimini verir.

Wilkinson Sword Classic ile geleneksel tıraşa yumuşak bir geçiş yaparsınız.

+1
Doctor Who?
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Rimei 19 lira, kargo da alıcıdan. Eyvah ki ne eyvah.
İstanbullu arkadaşlardan rica edelim alıp gönderir birisi, 5 lira alet desek 5 de kargo eder 10 lira. Hatta belki blueness sabun ve balm da alır size gönderirler(İstanbul'da Eminönü'nde Zaza Han'ın kaşısındaki kozmetikçide mavi ve beyaz olanı var 3 tl), bana bile gönderirler belki kim bilir? Big Grin
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar.
www.BarbarosRazors.com

Hoşgeldin aramıza doc,Bol köpüklü keyifli traşlar.
Every farewell is a new beginning.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim için Edwin Jagger DE89 uygun mudur? Çipetpet 11 9,743 24/11/2015, Saat: 10:29
Son Yorum: Hakann

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: