Füme Traş sabunu 300gr Plastik kutulu
herzaman kullandığınız jilet makine kombinasyonu ile deneyin
tahrişin sebebi bu sabun değil
aksine tıraşta ve sonrasında oldukça koruyucu allantoinli
bol kremli bol nemlendiricili çok güzel bir sabun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
evet bence de başarılı bir sabun ...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(07/03/2012, Saat: 05:10)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herzaman kullandığınız jilet makine kombinasyonu ile deneyin
tahrişin sebebi bu sabun değil
aksine tıraşta ve sonrasında oldukça koruyucu allantoinli
bol kremli bol nemlendiricili çok güzel bir sabun

Teşekkürler..İnşAllah daha birçok sabun deneyeceğim,ama şimdilik bir daha
Füme varken MWF ve tabac almam..
Tıraş olurken hayretler içerisinde kaldım.Biri size ambalajı göstermeden fırçayı
sabuna sürüp versin ve kapta köpüğü siz yapıp tıraşı bitirin,bunun kesin kaliteli
bir yabancı sabun olduğunu düşünürsünüz..Kokuyu tam çıkartamadım,durunun el sabunlarından
birine benziyor sanki,ama güzel;bence tıraş sabunu yarışmasında aldığı birinciliği sonuna kadar haketmiş;
tabii firmanın reklam konusundaki pasifliği yüzünden çoğunun,mesela tanıdığım birkaç berberin bile haberi
yok sabundan..Haa diyeceksiniz ki :'berberlerin arkodan başka dünyada sabun olduğundan haberi var mı?'
o da ayrı bir konu..
ben bu sabundan istiyorum ama bulamadım. yarın Ankara'ya gittiğimde muhakkak almam lazım. meraktan çatlayacağım..
sizce bulursam birden fazla alayım mı?
(07/03/2012, Saat: 10:52)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu sabundan istiyorum ama bulamadım. yarın Ankara'ya gittiğimde muhakkak almam lazım. meraktan çatlayacağım..
Valla sayın papazeriği,bence 3-4 tane al;beğenmezsen bırak sabununu
bence kutusu bile 1-1,5 lira eder..Ve senin de bizler gibi çok beğeneceğine eminim.
Sabun MWF'nin çok daha fazla köpüreni..Sanki tasta durdukça da,sonraki perdelerde
çoğalıyor gibi.İlk başlarda tasta sabun arko gibi kolay oluşmuyor olsa da
daha kıvamlı ve tabac-MWF ayarında daha kaygan..
Sanıyorum ki sen de kullanınca şaşıracaksın..
(07/03/2012, Saat: 10:52)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu sabundan istiyorum ama bulamadım. yarın Ankara'ya gittiğimde muhakkak almam lazım. meraktan çatlayacağım..

En az 1 adet fazla al. Big GrinBig GrinBig Grin
psycho balıkesıre sagsalım donmussun
mesajlarını ozlemıstık
cerrus u denedım daha once ayakkabı fırcası ıle tras oluyormusum da haberım yokmus
sayende konfora kavustum Big GrinBig GrinBig Grin
(07/03/2012, Saat: 18:19)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: psycho balıkesıre sagsalım donmussun
mesajlarını ozlemıstık
cerrus u denedım daha once ayakkabı fırcası ıle tras oluyormusum da haberım yokmus
sayende konfora kavustum Big GrinBig GrinBig Grin

Sağolasın yarım saat önce eve girdim. Sen cerrusu bu kadar beğendiysen bi FS finest al mutlaka. Olmadı ben Silvertip alayım finest'ı sana göndereyim. Big Grin
hacım ınternetten alıs verıs ozurlu oldugumu bılıyorsun Big GrinBig GrinBig Grin
sen kendıne Silvertip al ben senden finest i alırım o zaman.
Dıger ankaraya geldıgınde hallederız Big GrinBig GrinBig Grin
O aksam da ayrıldıktan sonra köpek basımıza bela oldu hıc sorma Big GrinBig GrinBig Grin
Bi sohbet başlığı falan açılsa da böyle her bulduğumuz başlığı kirletmesek diyorum?

Sesimi duyan yok muu?

Big GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,259 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,368 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,230 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,796 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: