Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri
(13/01/2014, Saat: 20:42)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde hediye olarak koyuyorlar zaten komşum. Benim deneyemediğim ürünleri de deneyip bizlerle paylaşırsanız sevinirim değerli komşum.
Güle güle kullanın neşeli gülüşler. Smile

elbetteki üstadım ne demekSmile teşekkürler
İnceleme için teşekürler.
daha önce hiç duymadığım bir markaydı. Ambalajlar da çok cancanlı duruyor Big Grin deneyen arkadaşlar devamlı kullanmak için alacak olsa hangisini alırdı onu merak ettim.
Anlaşılan giftsandcare da epey merak eden olduğunu fark etmiş,ağır tahrik var Smile
http://www.giftsandcare.com/en/marvis-to...mples.html
@ooppss komşum ben teşekkür ederim. Şahsen devamlı kullanım için alacak olsam kullandıklarım arasından jasmin minti seçerdim. Aile eşrafının gerçekten çok hoşuna gitti. Smile
Every farewell is a new beginning.
(14/01/2014, Saat: 04:35)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss komşum ben teşekkür ederim. Şahsen devamlı kullanım için alacak olsam kullandıklarım arasından jasmin minti seçerdim. Aile eşrafının gerçekten çok hoşuna gitti. Smile
Bende yazdıklarınıza göre onu kendime yakın bulmuştum.Aynı fikirdeymişiz, evdeki macun stokları azalınca bir şekilde temin edip denemem lazım Big Grin
Giftsandcare alışverişimde deneme boy marvis göndermişler, ben farklı bir ürün deneyecek olmanın heyecanını yaşarken gönderilen marvisin classic strong mint çıkmasıyla sevincim kısa sürdü.( aynı alışverişte aldığım r89 dan da derby jilet çıktı Smile ) İlk açışta kokusu çok hafif colgate misvak özlü diş macununu andırdı ama tadında kokusunda, ağızda bıraktığı histe hiçbir farklılık yok.herhangi bir marka naneli diş macunu gibi. Denemek için alacaklara da farklı bir türünü almalarını tavsiye ederim
arkadaşlar marvislerin kırmızı ve siyah olanı hariç 25 ml boylarını gc den aldım, almadığım siyah olanının 10mlini hediye olarak göndermişler. korhan arkadaşımızın yaptığı inceleme ve merakım sonunda almaya karar vermiştim iyiki de almışımSmile öncelikle en çok beğendiğim, forumdaki arkadaşlarında ortak beğenisi olan, jasmin mint, ağızda çok hoş ve güzel bir tat bırakıyor temizliğide çok güzel...sonrasında siyah ve yeşil olanı beğendim..turuncu ve beyaz fena değil ama mavi bence çok kötüSad ben hiç beğenmedim ağızda yosunsu bir tat bırakıyor ve buda mide bulandırıyor alacaklara tavsiye etmem..eğer alacak olursanız ilk önce mor sonra siyahı olanı almanızı tavsiye ederim..
20140403_154533.jpg

Alıntı:Gelelim işin yazılıp-çizilmeyen, bir çok yayında paraben yok diyerek geçilen kısmına; içerik. İçeriğinde insan vücuduna çok zararlı ağır metal olan Alüminyum Hidroksit ve Titanyum Dioksit barındırıyor. Bunun yanı sıra yine çok zararlı SLS içeriyor. Bu üç sentetik kimyasal, parabenden daha zararlı. Paranenin zararları kanıtlanamamışken, bu kimyasalların zararları deneylerle kanıtlanmış. Hatta, bir kaç yabancı yorum sitesinde çocukların kullanmaması gerektiği yazılmış ki ben de aynı önlemin alınması gerektiğini düşünüyorum.

Alıntıdır...

Bu bilgiler ışığında Sensodyne hariç daha masum bir diş macunu önerisi var mı arkadaşlar ?
www.BarbarosRazors.com

(17/10/2014, Saat: 23:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20140403_154533.jpg

Alıntıdır...

Bu bilgiler ışığında Sensodyne hariç daha masum bir diş macunu önerisi var mı arkadaşlar ?

Hocam size önerim olmayacak ama koyduğunuz resimden farkettim ki Marvis ile Proraso aynı şirketin ürünleri.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
[/quote]

Paradontax kullanıyorum. Iceriginde pek cok doğal bileşik oldugu belirtiliyor. Ben memnun kaldım. Tadına alışınca guzel bile geliyor.
Hatırladığım kadarıyla sensodyne SLS iceriyordu.
1a63b15882493b3b59512f02bb33d983.jpg
http://www.farmalink.com.tr/index.php/l-...acunu.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,763 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,993 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 14,569 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  DÜNYANIN İLK DİŞ FIRÇASINI ÜRETEN ADDİS FİRMASI ÜRÜNLERİ impaticaret 8 11,307 30/05/2015, Saat: 19:45
Son Yorum: BigHillMe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: