Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri
Hangisine inanmalı şimdi ?

e982195288e2647f1005b40839e4bfdb.jpg

k4vzbk.jpg
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 03:23)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Paradontax kullanıyorum.
Kullanmaya başladığımdan beri dişetlerim güçlendi ve iddia ettigi gibi kanama azaldi. Sizde aynı sonuçları aldınız mi?
@theunnamed üstadın yazisindan sonra baktim saccarin floride gibi şeyler içeriyor. Ama en azindan marketlerde ulasabildigimiz en az zararli dis macunu gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?
(18/10/2014, Saat: 22:20)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanmaya başladığımdan beri dişetlerim güçlendi ve iddia ettigi gibi kanama azaldi. Sizde aynı sonuçları aldınız mi?
@theunnamed üstadın yazisindan sonra baktim saccarin floride gibi şeyler içeriyor. Ama en azindan marketlerde ulasabildigimiz en az zararli dis macunu gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?

Paradontax' a artı bir. Diş etlerine iyi gelen bir diğer diş macunu da Colgate Total, içeriği nedir bilmiyorum yalnız. En çok bu ikisini kullanıyorum.

Hassas diş ve diş etlerine özel diye satılan bir çok ürün benim açımdan son derece kötüydü. En dandik diş macunu bunlardan iyi iş yapar.

Diş ipi ve ağız suyu konularını da konuşalım. Watson mağazalarının kendi markasıyla sattığı diş ipleri piyasada denediğim en iyi diş ipi bence ve hepsinden daha ucuz. Geçen 100m 2 paket aldım, yalnız bu sefer markaları yoktu üzerinde...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ben diş ipinden hoşlanmadım pek, kanatıyorum denediğimde.

Listerine kullanıyorum arada sırada.
www.BarbarosRazors.com

Diş ipi kullanmak zor geliyor ve zaman alıyor. Ama diş ipinin yapabildigini yapacak baska birşey yok. Simdiye kadar aldığım dis ipleri hic bitmedi hatta yarisina bile gelemedim. Ama diş ipinin işini kısmen de olsa yapabilecek bir fırça buldum. Kılları 17 kat daha ince ve diş aralarını daha iyi temizledigi iddia ediliyor. 1 aydir kullaniyorum ekstra yumuşak , sanki iyi geldi bana.
7010f904d267dfee6dc9b3204e57e77f.jpg
Diş aralarım çok çok dar ,ince mumlu olanlar işe yarıyor.Watson kalın işe yaramıyor.Colgate kırmızı paket ince şerit şeklinde çok iyi.

(18/10/2014, Saat: 23:36)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paradontax' a artı bir. Diş etlerine iyi gelen bir diğer diş macunu da Colgate Total, içeriği nedir bilmiyorum yalnız. En çok bu ikisini kullanıyorum.

Hassas diş ve diş etlerine özel diye satılan bir çok ürün benim açımdan son derece kötüydü. En dandik diş macunu bunlardan iyi iş yapar.

Diş ipi ve ağız suyu konularını da konuşalım. Watson mağazalarının kendi markasıyla sattığı diş ipleri piyasada denediğim en iyi diş ipi bence ve hepsinden daha ucuz. Geçen 100m 2 paket aldım, yalnız bu sefer markaları yoktu üzerinde...
(18/10/2014, Saat: 23:44)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben diş ipinden hoşlanmadım pek, kanatıyorum denediğimde.

Listerine kullanıyorum arada sırada.

İp Kullanmadığınızdan diş etinin dişlerin arasındaki boşluğu doldurması gibi bir durum vardı. Bu sebeple kanıyor.

Dolayısıyla kanıyorsa geç kalmış demeksiniz zaten.

O yüzden kullanın.

Bilgi: diş doktorum Smile
Arkadaşlar diş macunlarının diplerinde kare olmak üzere bazı renkler mevcuttur. bu renklerin anlamı kimyasal ve doğal malzemeleri içerdiği ile ilgili. Bu renkler kırmızı,yeşil,mavi ve siyahtır.
kırmızı renk, doğal ve kimyasal malzemeden yapıldığı;
mavi renk,doğal ve tıbbi ürünlerden yapılığı;
yeşil renk, tamamen doğal malzemeden yapıldığı;
siyah ise tamamen kimyasal malzemeden yapıldığıdır.

Ben piyasada,markette hiç yeşil renkli diş macununa rastlamadım,genelde kırmızı mavi ve siyah var maalesef.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(23/10/2014, Saat: 11:00)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar diş macunlarının diplerinde kare olmak üzere bazı renkler mevcuttur. bu renklerin anlamı kimyasal ve doğal malzemeleri içerdiği ile ilgili. Bu renkler kırmızı,yeşil,mavi ve siyahtır.
kırmızı renk, doğal ve kimyasal malzemeden yapıldığı;
mavi renk,doğal ve tıbbi ürünlerden yapılığı;
yeşil renk, tamamen doğal malzemeden yapıldığı;
siyah ise tamamen kimyasal malzemeden yapıldığıdır.

Ben piyasada,markette hiç yeşil renkli diş macununa rastlamadım,genelde kırmızı mavi ve siyah var maalesef.

İnternette çıkan bir söylenti amacına ulaşmış ve herkesi inandırmış.
Macun tüplerinin diplerindeki renkler, dolum yapıldıktan sonra makinanın tüpü kapatacağı yeri görüp otomatik olarak yakarak tüpün alt kısmını kapatması içindir. Makina mühendisi arkadaşıma sordum Eye-Mark teknolojisi ile dolum yapıldığını ve sözkonusu işaretlerin tüp üzerindeki herhangi bir renkten rastgele seçilerek tüpün altına makinanın gözü için baskı yapıldığını belirtti.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(23/10/2014, Saat: 14:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnternette çıkan bir söylenti amacına ulaşmış ve herkesi inandırmış.
Macun tüplerinin diplerindeki renkler, dolum yapıldıktan sonra makinanın tüpü kapatacağı yeri görüp otomatik olarak yakarak tüpün alt kısmını kapatması içindir. Makina mühendisi arkadaşıma sordum Eye-Mark teknolojisi ile dolum yapıldığını ve sözkonusu işaretlerin tüp üzerindeki herhangi bir renkten rastgele seçilerek tüpün altına makinanın gözü için baskı yapıldığını belirtti.

Ben netten okumamıştım ama sanırım haklısınız yanlış bilgi paylaşmış oldum..Confused
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,766 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,997 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 14,572 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  DÜNYANIN İLK DİŞ FIRÇASINI ÜRETEN ADDİS FİRMASI ÜRÜNLERİ impaticaret 8 11,308 30/05/2015, Saat: 19:45
Son Yorum: BigHillMe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,406 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: