Zeytinyağlı Sabun Kriterleri
Saç için sabun benim için budur. c86039ea63b85276f6b653de7aa80a84.jpg
(23/02/2023, Saat: 08:32)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marka olarak birçok kaliteli sabun mevcut, ulaşımı en kolay ve kaliteli diyebileceğim sabun tarım kredi kooperatif marketlerinde satılan Elit zeytinyağı sabunu, 2 kg olarak satılanı hem kalite hem doğallık yönünden iyidir. Banyoda ki performansı güzel ama saç içinde kullanılacaksa benim saçımı dökmekten başka birşey yapmadı.
Saç yıkamada kullanılacaksa Kristal pirina sabunu zannımca piyasanın lideridir, nitekim üreticisi olan Çelikbilek sabun aynı zamanda Duru'nun sabununu da üretir. Aktarlarda satılan çoğu sabunu aldım hem seri üretim hem de el yapımı ama hiçbiri Kristal sabun gibi olamadı.
Tariş sabunu da banyo için iyidir ama onun bileşiminde kullanılan malzemeler yukarıda bahsettiğim Elit sabun ve Kristal sabundan çok çok fazladır.
Mehmet Aydın ve Doktoroğlu sabunları da banyo için idealdir fakat her markette bulmak oldukça zor.

Merhabalar, Kristal pirina sabunu ''pirina sabunu'' değildir, Palm sabunudur, olsa olsa ''pirinalı'' sabun olur. Duru sabunu dediğimiz şey de pek muteber bir sabun değildir, Evyap şu an dünyada en çok palm arazilerine sahip olan bu işin kapital ağa babasıdır; ''zeytinyağlı'' ibaresi ile ambalaj sahtekarlığının mucididir. En büyük ve marka güvenini kullanıp ''zeytinyağlı'' ve ''yüzde yüz bitkisel'' ibareleriyle halka kelime oyunu sahtekarlığı yapan iki şirkettir dalan ve evyap. Şu an piyasada alabileceğiniz en temiz zeytinyağı sabunu ''Vakıflar'' markasındadır.
(09/05/2023, Saat: 14:58)namioguz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Kristal pirina sabunu ''pirina sabunu'' değildir, Palm sabunudur, olsa olsa ''pirinalı'' sabun olur. Duru sabunu dediğimiz şey de pek muteber bir sabun değildir, Evyap şu an dünyada en çok palm arazilerine sahip olan bu işin kapital ağa babasıdır; ''zeytinyağlı'' ibaresi ile ambalaj sahtekarlığının mucididir. En büyük ve marka güvenini kullanıp ''zeytinyağlı'' ve ''yüzde yüz bitkisel'' ibareleriyle halka kelime oyunu sahtekarlığı yapan iki şirkettir dalan ve evyap. Şu an piyasada alabileceğiniz en temiz zeytinyağı sabunu  ''Vakıflar'' markasındadır.

Teşekkürler hocam, pirina neymiş onu öğrendim. Bir de hata olmaması açısından bahsettiğimiz sabun markası budur değil mi?
https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/urun/...abunu-1-kg
Hiç bilmiyorum ki
(09/05/2023, Saat: 15:59)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler hocam, pirina neymiş onu öğrendim. Bir de hata olmaması açısından bahsettiğimiz sabun markası budur değil mi?
https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/urun/...abunu-1-kg

Evet bu Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TABAC SABUN KOKUSU teknikcocuk 7 3,138 26/09/2021, Saat: 20:14
Son Yorum: crionics
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,916 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Hacı Şakir Sabun Lord Sparhawk 40 60,788 02/01/2017, Saat: 16:04
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: