Parfüm Tavsiyesi
Dostlar merhaba, sizden yaz aylarına, 30 yaşlarına uygun kalıcılığı ve hissedebilirliği iyi bir parfüm istiyorum. Ferah olsun ama böyle 20 liralık parfüm gibi de kokmasın.

Ve parfüm sizce tene mi yoksa kıyafete mi sıkılır?

Ben genelde kıyafete sıkıyorum.
Armani Gio serisine bakabilirsiniz. Lacoste Red de koku olarak aynı kulvarda sayılabilir.
Tıraş ol, huzur bul...
(08/03/2020, Saat: 11:30)Shavette Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Armani Gio serisine bakabilirsiniz. Lacoste Red de koku olarak aynı kulvarda sayılabilir.

Komşuma Katılıyorum ek olarak issey miyake öneriyorum .

Kıyafete ve kol altına sıkılmasını öneriyorum .
(08/03/2020, Saat: 11:10)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar merhaba, sizden yaz aylarına, 30 yaşlarına uygun kalıcılığı ve hissedebilirliği iyi bir parfüm istiyorum. Ferah olsun ama böyle 20 liralık parfüm gibi de kokmasın.

Ve parfüm sizce tene mi yoksa kıyafete mi sıkılır?

Ben genelde kıyafete sıkıyorum.
Merhaba. Hermes un jardin sur le Nil, jil sander sun Man, Hermes terre,yine issey miyake,Gio ve Lacoste red de severek kullanabileceğiniz parfümler. Kıyafete sıkmanızı tavsiye ederim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Giorgio Armani acqua di gio pour homme parfümü tavsiye edebilirim komşum. Güzel ve kalıcı bir koku ayrıyeten unutulmayan, etkileyici, ilgi çekici Smile Ben kıyafetime sıkıyorum.
fresh kokular genelde kalıcı değildir. buna aqua di gio da dahil. sıkarsın 2 saat sonra bi şey kalmaz. edt parfümler yerine edp alırsan bu süre daha uzun olabilir.

edp olarak, bleu de chanel ve dior sauvage a bakabilirsin.

tavsiye edilen gio da güzel parfüm ama ben kalıcılığını düşük buldum. koku olarak tercih edilebilir. beğeni oranı yüksektir.

ucuz ve orijinal olsun istersen bu parfüme de bakabilirsin. kokusu güzel ama yine kalıcılık düşük. fiyat farkları çok. orijinallik açısından araştırarak almanı tavsiye ederim.

https://www.akakce.com/erkek-parfum/en-u...84113.html
Dostlar merhaba, bugün gittim lacoste red ve issey miyakeyi denedim. İssey miyake daha baskın bir kokusu var daha bir kalıcı fakat lacoste redi koku olarak daha çok beğendim. Ama lacoste red 3 saat sonra kokusu iyice gitti kendini belli etmiyor gibi.

Armani gio ise tester yoktu. Armani gio denedikten sonra tercih yapacağım.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Parfümler sağ sol boyun bölgesi ve enseye sıkılarak kullanılmalı. Yazlık parfümlerde terle birlikte kokunun yapısının değişme ve tenden daha çabuk ayrılma durumu söz konusu oluyor. Bu sebeple kıyafete de sıkılarak kullanılmalı. Bütçeniz nedir bilemiyorum ama uygun fiyatlı olsun derseniz Versace Dylan Blue tercih edebilirsiniz Chanel Bleu ile çok benzer. Bunun dışında ferah boozy tarz olarak Guerlain Homme, fujer ysl rive gauche deneyebilirsiniz. Ayrıca Hermes voyage, Chanel Pour Monsieur, Dior Homme sport da deneyin. Bütçe sıkıntısı yoksa tavsiye edeceklerim değişir
yaşam bir zevktir
aqua di gio daki kalıcılık problemi için profumo serisini çıkardı diye biliyorum. daha kalıcı olmasını isterseniz profumo ya da bakabilirsiniz.
Armaf club de nuit intense, encre noire sport, versace dylan blue fiyatları için çok güzel parfümlerdir. Tene sıkmadığınız parfümün yayılımı olmaz, kıyafette kalıcıdır fakat yayılmaz. Nabız noktalarına sıkıyorum ben şahsen, kulak memesi arkalarına, boynun iki yanına, bir de enseye olmak şeklinde 5 fıs. Yayılımı çok kuvvetli olan boğabilecek parfümlerde 3e, bazen 1 veya 2ye kadar düşebiliyorum.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,459 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 109,752 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,125 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,525 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,922 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 86,553 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: