Parfüm Tavsiyesi
Prensip olarak pahali parfum kullanmiyorum Smile

Dogum gunu kampanyasinda Yves Rocher'dan aldgim parfumler cok uyguna geliyor ve cok iyi yorumlar aldim. Buyuk
Gratis indiriminde ne parfum varsa onlari stokluyorum. Bir de Proraso'nun kolonya olarak kategorize ettigi parfumlerinden cok memnunum.
Mavi andorra isimli parfumu bilen kullanan var mi ? Maskülen ve agir kokulu ne onerebilirsiniz parfum ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(21/03/2020, Saat: 19:41)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi andorra isimli parfumu bilen  kullanan var mi ? Maskülen ve agir kokulu ne onerebilirsiniz parfum ?

Dior Eau De Sauvage, V de Vakko ve Costume National Scent İntense'i öneririm.
(21/03/2020, Saat: 20:00)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dior Eau De Sauvage, V de Vakko ve Costume National Scent İntense'i öneririm.

Buldukca deniyecegim kokulari nasildir diye.

Bazi parfumlerde eau de toilette bazisinda eau de perfume yaziyor aralarindaki fark nedir hangisi daha iyi ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Komşum edp ; % 10-20 aradı esans içeren ürünlere denir genelde 15 civarıdır
Edt ; % 4-10 arası esans içerim kokular
Edc ( cologne) ; 2ile 4 arası esans içeren konulardır

Bu oranlar kalıcılık vs bir çok şeyi etkilerken tek parametre değildir , seansların içeriği kalitesi üretim aşamaları dinlenme ortamı ve süresine etki eder , yüzde 8 oranla bir edt yüzde 15 oranla bir parfümden dana buram buram ve kalıcı olabilir .
Edp ler gece veya soğuklar için
Edt ler sıcak havalar ve gündüz için daha uygundur
Sizi ve çevrenizi baymaz
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
son 3 parfümümü yazayım
İnvuctus
Hermes
Bu sene Dior Sauvage

Bunlar lokomotifler araya birşeyler kullandım ama ikinci üçüncü şisesini aldığım parfümler bunlardır.
Komsular en son indirimde diye ( hala devam ediyor) zara vibrant leather summer parfumunu aldim. Tam yaz parfumu. Dior sauvage cologne klonu. Performan olarak daha iyisi hatta. Turuncgil agirlikli bir parfum. 120ml i suan 100 tl. Kacirmayin derim.
Normalde yazlari Davidoff cool water veya nikos sculpture kullaniyodum. Degisiklik olsun diye aldim. 3 gundur kullaniyorum memnunum.
(13/05/2020, Saat: 23:37)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsular en son indirimde diye ( hala devam ediyor) zara vibrant leather summer parfumunu aldim. Tam yaz parfumu. Dior sauvage cologne klonu. Performan olarak daha iyisi hatta. Turuncgil agirlikli bir parfum. 120ml i suan 100 tl. Kacirmayin derim.
Normalde yazlari Davidoff cool water veya nikos sculpture kullaniyodum. Degisiklik olsun diye aldim. 3 gundur kullaniyorum memnunum.

Kalıcılığı ne seviyede komşum? Davidoff gibiyse benden uzak olsun Rolleyes
(13/05/2020, Saat: 23:59)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalıcılığı ne seviyede komşum? Davidoff gibiyse benden uzak olsun  Rolleyes

Kaliciligi davidoff un cok ustunde komsum. Fark edilebilirligi yuksek bir parfum. Bugun yine test ettim. 10 da disari cikmistim 2 de geldigimde hala devam ediyordu. Alt notalarina gecmeye baslamisti. Ben cok begendim. Hatta zaranin cogu parfumunu kullanmis biri olarak zara top 3 umde.
(15/05/2020, Saat: 04:50)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaliciligi davidoff un cok ustunde komsum. Fark edilebilirligi yuksek bir parfum. Bugun yine test ettim. 10 da disari cikmistim 2 de geldigimde hala devam ediyordu. Alt notalarina gecmeye baslamisti. Ben cok begendim. Hatta zaranin cogu parfumunu kullanmis biri olarak zara top 3 umde.

En kısa zamanda deneyeceğim, merak ettim doğrusu.
Teşekkürler komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,454 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 109,748 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,121 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,524 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,919 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 86,551 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: