Dovo ve Ern arasında seçim
Zaza han'a giderseniz ustura varmıdır fiyat aralıkları nelerdir rica etsem bizlerle paylaşabilirmisiniz acba bir de üstadlar sollingen olsun ern olsun vs. bu usturaların çelikleri hangi malzemeden bilen arkadaşlar varsa bilgilendirebilirlerse çok sevinirim saygılarımla.
Yarın geçicem kısmet olursa zaza handa denizli pazarı var orda ern ve flarmonica olduğu söyleniyor bakalım ellerinde var mı
İlginiz için çok teşekkür ederim, ben İstanbul da oturmuyorum da o yüzden sormak istedim paylaşırmısınız diye hatta kuzenıme soruyordum telefondan sana yakın mı uzakmı bakabılırmısın diye Smile
Sorun yok bana bir vapur kadar uzakta tüm gelişmeleri paylaşırım yarın gidebilirsem
(06/01/2014, Saat: 01:08)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun yok bana bir vapur kadar uzakta tüm gelişmeleri paylaşırım yarın gidebilirsem
Tekrardan çok çok teşekkürlerimi sunarım efendim. konuyu takipteyim.
Rica ederim
Zaza han denizli pazarina gitmis bulunmaktayim selami verdikten sonra celik usturayi sordum tabi var abi dediler ern cikti ortaya rafta kalmadan mutevellit birkac leke vardii fakat pas yok sordum bunun temizi var mi var abi dediler oraya kadar guzel fiyati sordum 120$ dendi oluru nedir dedim aliciyim 260tl ye gelir 240 veririm abi dedi diyalog bu simdi yorumlar lutfen
Fiyat bence çok yüksek de değil az da değil orta diyelim, ustura güzelmiydi beğendinizmi peki üstadım güzel bir modelse o fiyata alınması makul bence ama daha bilgili ustalar cevap vereceklerdir muhakkak saygılarımla.
Tabi fiyata zam yapmışlar 100usd 120usd olmuş bunun yanı sıra dolarda arttı tabi fiyat yükseldi evet fiyat gene iyi aslında durumu zaten sıfır ağzı gayet iyi ve son derece keskindi
Ozaman beklemek lazım bence Smile nerden baksanız 20 dolar 40 tl fark atar bosuna 50 tl gidiceğini az bekleyip takip etmek lazım aslında.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sıfır dovo sollingen ustura d0vo 5 8,905 28/01/2015, Saat: 22:22
Son Yorum: Hasan Ali
  Thiers Issard vs. Dovo Stainless asymptote 24 35,089 25/10/2014, Saat: 15:20
Son Yorum: Chinaski
  Dovo ustura puukko 9 22,385 05/03/2013, Saat: 21:45
Son Yorum: puukko
  Dovo ustura yapimindan gøruntuler haaydin 14 22,206 27/11/2012, Saat: 20:20
Son Yorum: Linq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: