Merhaba Geltir Ailesi
@theunnamed bulursaniz Schweppes Ginger Ale da alın. Ben Türkiye'de hiç bulamadım fakat harika bir içecek. Halbuki bizim milletimiz gazozu sever neden zencefillisini hiç bir yerli marka yapmamış anlam veremiyorum
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Eğer şuysa var gibi görünüyor üstad

http://online.macrocenter.com.tr/macro/s...INGER+1+LT

(03/06/2014, Saat: 19:35)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theunnamed bulursaniz Schweppes Ginger Ale da alın. Ben Türkiye'de hiç bulamadım fakat harika bir içecek. Halbuki bizim milletimiz gazozu sever neden zencefillisini hiç bir yerli marka yapmamış anlam veremiyorum
www.BarbarosRazors.com

(03/06/2014, Saat: 19:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer şuysa var gibi görünüyor üstad

http://online.macrocenter.com.tr/macro/s...INGER+1+LT

Yok bu değil komşum hani markası aynı ama tadı farklı. Bunu geçen bir migrosa girdiğimde görüp bir heves aldım fakat tadları aynı değil. Bu sanki biraz daha sulandırılmış gibiydi. Benim yurtdışında içtiğiç baya bira gibi bir renkteydi bu sanki sulandırılmış gibi.
-Grace Hopper

Sayın forum ahalisi, yaklaşık iki ay boyunca gemide olacağım için forumda olamayacağım. Gemiye katılacağım limana uçakla gideceğim için kartuşlu aletlere mecbur kalabilirim ihanet ettiğimi düşünmeyin sakın =) Usturamı alamasamda Wilkinson Sword DE ve 5 kutu kadar Treet jilet aldım şansımı deneyeceğim Amerikan gümrüğünde inşallah valizi açıp almazlar.

Abilerim, forumdaşlarım kendinize iyi bakın. Dönüşte umarım bolca inceleme ve Dıy proje bulurum forumda=) Bende gittiğim ülkelerde bulabilirsem denenmemiş ürünleri alıcam.

Sağlıcakla kalın,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
-Grace Hopper

Iyi yolculuklar komşum hangi şirkettesin
e mail adresim tipsol@me.com
Turkon , komşum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
-Grace Hopper

Tıraş kolonyalarımda koku denemelerine devam ediyorum.

Soldan Sağa

1- Straht Özel
2- Bay Rum
3- Greyfurt
4- Aromatik Misket Limonu
5- Mentollü Bay Rum

Tabi bu isimler değişecek Smile Şimdilik sadece kokuyu nitelesin diye öyle koydum isimlerini. Straht Özel neden özel çünkü ilk yaptığım limited edition tıraş kolonyası oldu kendileri, o kadar limitli ki sadece 1 tane üretildi Smile Bir daha üret deseniz hatta kendime yapmak istesem yapamam çünkü hem formülü yok hem de ilk ürettiğim bir kaç formülsüz tıraş kolonyası bazını karıştırarak ''ne bulduysam koydum çorbası'' usulü bir üretim oldu fakat kokusu hoşuma gidince şişeleyim dedim.

rhq4ad.jpg
-Grace Hopper

Bunlara alkol eklemeden önce esansiyel yağ olarak mı hazırlıyorsun kaptan? Benim sabun tabanına koku olarak ekleyelim Straht & Aleksey LE çıkaralım. Tabii ki aynı kokuda as ile. Big Grin
(26/06/2015, Saat: 21:20)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlara alkol eklemeden önce esansiyel yağ olarak mı hazırlıyorsun kaptan? Benim sabun tabanına koku olarak ekleyelim Straht & Aleksey LE çıkaralım. Tabii ki aynı kokuda as ile. Big Grin
Yok komşum ben direk %100 alkol içinde baz hazırlıyorum sonra witch hazel ile seyrelterek kullanıma hazırlıyorum. Esansiyel yağ ve parfüm esansı kullanmayı tercih etmiyorum özellikle parfüm esansını. Piyasada daha güvenip alabildiğim esansiyel yağ bulamadım. Doa kozmetik var pnu denicem. Şuan çeşitli meyve kabukları, otlar, bitkiler, baharatlar ile hazırlıyorum.

Olur komşum deneyelim ortak koku işini=)
-Grace Hopper

etil alkol satın almak iatiyorum litre fiyatı ne kadar saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 771 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 624 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam