Merhaba Geltir Ailesi
Öncelikle herkese selamlar. Üniversite 4. sınıf öğrencisiyim ve okulum gereği her gün traş olmam gerekiyor yada en azından sakalsız temiz bir görünüm olması gerekiyor, sakallarımda çok gür ve kalın olmadığı için gün aşırı vega 3 günde bir elektrikli makineyle traş beni kurtarıyordu aslında ama makineyle traş olmak cildimi ciddi manada tahriş ediyor ki makinem Philips'in kremli olanından minimum tahrişe yönelik bir makine. Ne yapsam da bu tahrişi azaltsam diye düşünürken denemediğim jel, köpük ve balsam kalmadı bu arada da berber koltuğundan kalkarken o jıletlı usturanın tahrişsiz biçimde yüzüme verdiği pürüssüzlük hissi hep aklıma taklıyordu acaba kendimi kesermiyim düşünceleri içinde internette araştırma yapmaya başladım ve Lord Sparhawk üstadın blogunu buldum ve böyle başladı forumla ve geleneksel traşla tanışmam. Yaklaşık 2-3 haftadır forumu takip ediyorum fakat tanışma faslını geciktirdiğim için kusuruma bakmayın vizeler, projeler falan derken içime sinen bir tanışma mesajı yazmaya fırsat bulamadımBlush

Geleneksel traşa olan ilgimi görünce babam neden yıllardır sakladığını bilmediğim Ondüla marka TTO makinesini, dedemden kalma pirinç bir tası ve kendisinin domuz ve at kılı fırçalarını önüme serdi.. Ondüla makine muhtemelen 80lerin ilk yarısından yani 30-35 yıllık pirinç tas ise en az 50-60 yıllık diye düşünüyoruz babam da tam tarihinden emin değil. Bunlara ek olarak Jaguar 1071 fırça, arko sabun, arko mentollü krem ve Body Shop White Musk Balsamımla traş setimi tamamladım.

125g7fa.jpg

Forumla tanışıp traş ekipmanlarının yurtdışında daha ucuz ve bol çeşitli olduğunu görünce neden okulumun Amerikadaki yıllarında bu forumu bulmamışım diye çok hayıflanıyorum da neyseki yazın tekrar amerikaya dönüyorum 2-3 aylığına ordaki mağazaları bol bol talan edicem Big Grin Hatta ayarlayabilirsek forumdan taşıyabilceğim kadarıyla siparişde alabilirim
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim. Bayadır görüyordum ben bu nicki Smile

(06/01/2014, Saat: 16:27)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 2-3 haftadır forumu takip ediyorum fakat tanışma faslını geciktirdiğim için kusuruma bakmayın vizeler, projeler falan derken içime sinen bir tanışma mesajı yazmaya fırsat bulamadımBlush
www.BarbarosRazors.com

(06/01/2014, Saat: 16:31)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim. Bayadır görüyordum ben bu nicki Smile

Hoşbulduk, teşekkür ederim =) Doğrudur çünkü günde en az 1-2 saat eski konuları kurcalıyorum, gün içinde de telefonumdan yeni konuları takip etmeye çalışıyorum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hoşgeldiniz, zevkli, tahrişsiz traşlar.
hoşgeldiniz
artık babanızın neden ondula tto u sakladıgını bılıyorsunuz Smile

gercekten cok kalıtelı gunluk tırada uygun bır aletle basladınız
ıyı tıraslar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Aramıza hoş geldiniz, bol köpüklü ve keyifli traşlar dilerim. Smile
Every farewell is a new beginning.
Hoş geldiniz.
Foruma hosgeldiniz, Amerika'ya dönünce pasteur pharmacy i yagmalarsinizSmile
e mail adresim tipsol@me.com