Astra Superior Platinum (Yeşil)
(11/01/2020, Saat: 19:53)furina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satmak istemiyorlar herhalde. İlginç.

Ben de o pasajda jilet sorma gafletinde bulunmuştum, fiyatı duyunca pahalı olduğunu söyledim. Verdikleri cevapta ve tavırlarında satış yaparak bana lütufta bulunuyormuş edası hakimdi. Belki kötü bir günüdür, bana denk gelmiştir diye düşünmek istedim; ama sanırım fazla iyimser bir düşünce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Uzun süredir kullanmamıştım. Jiletlerin arasından çıkıverdi tek bir tane. Neden kullanmadığımı hatırladım. Tahrişli keyifsiz bir jilet. Çıktı geldi yine tıraş zevkimi mahvetti.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://beyfendi.org
Bugün Ulus'u dolaştım. Alsancak çarşısına da baktım ama hiç bir yede bu Astra Yeşil'i bulamadım. Bazıları da üretimi bitti artık yok dedi. Ankara'da jilet bulmak ne kadar zor. Her yerde permasharp derby ve rapira var. Başka jilet kalmamış. Nerede çeşit bulabileceğimi bilen varsa yeşillendirirse sevinirim. Smile
Ne mutlu Türk'üm diyene.
(25/01/2020, Saat: 22:57)furina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Ulus'u dolaştım. Alsancak çarşısına da baktım ama hiç bir yede bu Astra Yeşil'i bulamadım. Bazıları da üretimi bitti artık yok dedi. Ankara'da jilet bulmak ne kadar zor. Her yerde permasharp derby ve rapira var. Başka jilet kalmamış. Nerede çeşit bulabileceğimi bilen varsa yeşillendirirse sevinirim. Smile

Tabii ki ilkiz
Smile
(11/01/2020, Saat: 20:22)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de o pasajda jilet sorma gafletinde bulunmuştum, fiyatı duyunca pahalı olduğunu söyledim. Verdikleri cevapta ve tavırlarında satış yaparak bana lütufta bulunuyormuş edası hakimdi. Belki kötü bir günüdür, bana denk gelmiştir diye düşünmek istedim; ama sanırım fazla iyimser bir düşünce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

en sevdigimiz esnaf tipi dukkana giren on kisiden sekizi cikarken akraba olur o tipkerle ankarada gezerken ulus anafartalar arkasi bi dukkanda ayni tavir bana sergilendi 2017 yilinda hayirdir hocam nettende sariyosunuz ayni fiyata alicam buradan sorun mu var vs dedim onu sistem hazirliyo paketliyoruz cs diye acikladi sectiklerimi biraktim netten aliriz o zaman kargo odemeyi seciyosun dedim biraz daha konussak kesin terse donecekti mesele ama ciddi anlamadigim konudur bu yapma bu isi esnaf olma git baska isle ugras insanlari ugrastirma kendine kufur errirme...
(26/01/2020, Saat: 00:17)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabii ki ilkiz
Yani Sıhhiye bir gezmediğim orası kaldı zaten Smile

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne mutlu Türk'üm diyene.
(25/01/2020, Saat: 22:57)furina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Ulus'u dolaştım. Alsancak çarşısına da baktım ama hiç bir yede bu Astra Yeşil'i bulamadım. Bazıları da üretimi bitti artık yok dedi. Ankara'da jilet bulmak ne kadar zor. Her yerde permasharp derby ve rapira var. Başka jilet kalmamış. Nerede çeşit bulabileceğimi bilen varsa yeşillendirirse sevinirim. Smile

Bugün Alsancak Çarşısı üst kattaki Han Hırdavat’ta bolca gördüm. İstemeyeceğiniz kadar çok var.
Derby Usta, Rapira, Yeşil Astra ve Permasharp var.
(27/01/2020, Saat: 22:46)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Alsancak Çarşısı üst kattaki Han Hırdavat’ta bolca gördüm. İstemeyeceğiniz kadar çok var.
Derby Usta, Rapira, Yeşil Astra ve Permasharp var.
Astra hariç diğerleri bende vardı. Buraya yazdığımı gören @oguzkagan komşum sağolsun elindekileri bana yollamaya karar verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Dolayısıyla Astra arayışı sona erdi. Şimdi diğer çeşitleri arıyorum. Smile

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne mutlu Türk'üm diyene.
(14/11/2019, Saat: 19:42)newbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef kendisi en uzun süren tahrişli tıraşımı olduğum jilet. İlk kez bir günlük sakalımda traş oldum ve kendisini bir deneyeyim dedim. Neredeyse üstünden 24 saat geçmesine rağmen yüzümde dışardan görünen birşey olmadığı halde boynuma dokunamıyorum bile. 1 günlük sakalla olmamdan mı kaynaklı bilemiyorum ama mavi Astra da yaramamıştı bana.

Bu yasadıgınız sorunların jiletlerle ilgili olmadıgını dusunuyorum. Teknik veya bastırma sorununuz var gibime geliyor. Gun gelecek, bir daha aynı jiletleri kullandıgınızda guzelmis veya fena degilmis diyeceginizi tahmin ediyorum. Hayırlısı Geltir sevdasınla gelecek o gunler.
Tişikkirlir Sipirmin.
Bu yeşil astranın yenilerinde "çift traflı jilet" yazmıyor mu acaba ? Yeni berberimdeki astralarda da o yeşil kısmında yazı yoktu öncekilerdeki gibi. Aralarında bi kesim farkı falan var mı acaba ? Ikisini de kullanan komşum var mıdır?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 60,626 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 186,684 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,875 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,496 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,156 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,108 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,403 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,901 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,658 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 8,856 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: