Astra Superior Platinum (Yeşil)
Iyi gunler ben bu jiletin turkce yazılı olan versiyonu kullaniyordum. Netten 100 adet ingilizce yazili versiyonu kullaniyorum .turkce yazili olan versiyonu daha konforlu ve keskin ama bu ingilizce yazili olan hayal kirikligina ugratti beni
(06/08/2020, Saat: 14:08)Ramo26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunler ben bu jiletin turkce yazılı olan versiyonu kullaniyordum. Netten 100 adet ingilizce yazili versiyonu kullaniyorum .turkce yazili olan versiyonu daha konforlu ve keskin ama bu ingilizce yazili olan hayal kirikligina ugratti beni

Komşum bende yerel bir satıcıdan ingilizce e Rusça yazanı almıştım mürekkep baskılı memnundum ama sonra impadan Türkçe yazılı lazer baskılı olandan aldım ilk başta farkı anlamadım ama bariz daha iyi geldi.Sonra impadan bir daha sipariş verdim 1 kutu. Tavsiyem razorus yada impadan alman astrayı.onceki sayfalarda incelemelerin mevcut fotoğrafla.
Kartallar yüksekten uçar
(06/08/2020, Saat: 14:31)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende yerel bir satıcıdan ingilizce e Rusça yazanı almıştım mürekkep baskılı memnundum ama sonra impadan Türkçe yazılı lazer baskılı olandan aldım ilk başta farkı anlamadım ama bariz daha iyi geldi.Sonra impadan bir daha sipariş verdim 1 kutu. Tavsiyem razorus yada impadan alman astrayı.onceki sayfalarda incelemelerin mevcut fotoğrafla.

Evet komşum aralarinda ciddi fark var.benim aklima versiyon farkliligindan kaynakli oldugunu dusundum ama sahte de olabilir
Ege tarafına yakın zamanda bir tanıdığımı ziyarete gittim tesadüfen pazar yerini görüp gezerken hırdavat malzemeleri satan birnide bu yeşil atrayı görüp bir kutu aldım iki gün önce kullandım hiç hoşuma gitmedi jilet mürekkep baskılı. Sonraki zamanlarda tekrar denerim.
Piyasada rapira ile birlikte en çok sahteleri bulunan jiletlerden arkadaşlar sadece güvendiğiniz yerlerden satın alın.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(07/08/2020, Saat: 11:15)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Piyasada rapira ile birlikte en çok sahteleri bulunan jiletlerden arkadaşlar sadece güvendiğiniz yerlerden satın alın.

İC piyasada satilan yesil astralar ambalajda turkce yazilimi olmasi gerekiyor orjinal olmasi icin buna mi dikkat etmek gerekiyor bilginiz var mi
(07/08/2020, Saat: 12:58)Ramo26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İC piyasada satilan yesil astralar  ambalajda turkce yazilimi olmasi gerekiyor orjinal olmasi icin buna  mi dikkat etmek gerekiyor bilginiz var mi

Komşum baskıya bakmayın hepsi taklit edilebiliyor ister mürekkep istger lazer. Siz sadece güvenilir yerlerden alın. Aldığınız ürünün arkasındaki barkodu taratın ithalat ürünü olarak kaydı çıkar, ithalatcı firmanın bilgileri, etkieti olur kartelada. Bunlar yoksa o zaman belirsizlik var demektir. Zaten tıraşta belli olur her şey.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Lord ustada katılıyorum bilinen yerlerden faturalı alınmalı tıraş malzemeleri.
Kartallar yüksekten uçar
Fiyatına göre işini iyi yapan bir jilet benim icin. Günlük tıraşlarda bir kaç günlük tıraşa göre daha başarılı olsa da yoğun olmayan sakallar icin gün aşırı tıraşlar içinde uygun olduğunu düşünüyorum. Her jiletle bir tıraş olduğum icin kaç tıraş ayni performansı gösterir bilemiyorum. Kasıntı yapmasi hususunda da kendi adıma sanki hayvansal ürün barındıran sabunlarla birleşince oluyor diye düşünüyorum. Bir de kaşınma olduğunda bir kaç tıraş ara verip geri dönüldüğünde bende bu durum ortadan kalktı. Şans verip kaşıntı sorunu yasayam komşularıma naçizane tavsiyem bi de bu şekilde denemeleri olacak
Yeni astralar iyice dandikleşmiş, bir önceki lazer baskı versiyonla alakası yok, zar zor kesiyor,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,296 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,718 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,215 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,987 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,944 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,512 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,503 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,180 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,697 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,042 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: