Astra Superior Platinum (Yeşil)
Ben de bir miktar daha eski üretim çift kağıt var. Onu kullanmaya devam ediyorum. Geçenlerde şehirlerarası bir yolculukta yanıma jilet almayı unutmuşum. Uğradığım milyoncudan yeni üretim aldım. İçinde küçük harflerle Astra şeklinde yazılı bir kağıda sahipti. Fena değildi açıkçası , bir problem yaşamadım.
Merhaba, rimei ile denememde çekiştirmeler yaşadım . Fakat WS makine ve arko krem ile daha sorunsuz bir tıraş yaşadım. Tahriş yoktu ama Mavi Astra kadar konforlu değil bence . Belki farklı bir kombinasyonla daha konforlu olabilir.
Ben de bugün yerel bir satıcıdan denemek ıcın bir kutu aldım.Üzerinde türkçe yazı yok.P&G yazıyor ve barkod da var.Jıletlerın kaplı olduğu kağıtların üstünde baskı yok.Nasıl anlayacagız orijinal olup olmadığını ?
arko cool kremle,kelebek tarzı agresif bir DE alet ile denedim bu sabah, sakalı çok yoldu, keyif alamadım. mild aletlerle ve sabunla orta karar bir tıraş çıkartıyordu. 8 sene önce kartonla almıştım, 20x5 tane jilet vardı içinde, yarısı hala duruyor. usturaya ise hiç gitmiyor, kesmiyor bile, belki bendekiler körelmiştir artık,bilemiyorum.
(22/10/2020, Saat: 01:07)saintdumas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko cool kremle,kelebek tarzı agresif bir DE alet ile denedim bu sabah, sakalı çok yoldu, keyif alamadım. mild aletlerle ve sabunla orta karar bir tıraş çıkartıyordu. 8 sene önce kartonla almıştım, 20x5 tane jilet vardı içinde, yarısı hala duruyor. usturaya ise hiç gitmiyor, kesmiyor bile, belki bendekiler körelmiştir artık,bilemiyorum.

Benim de aram hiç iyi olmadi bu jiletle.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Sizde nasıl bir his oluşturuyor bilmiyorum ama geçen zaman diliminde schick krona tto alet ile kullandım çok mild bir alet kesmek imkansız gibi ancak tıraşta herhangi bir sorun yok tıraş sonunda baskı uygulamışım gibi tuhaf bir yanma yapıyor jilet yanması,platin jiletlede alerjim yok ama astraya olabilir Smile daha önceden kullandigim da ara ara karşılaştım sanırsam,gc84 de yanma olmamıştı 34g de bir miktar yapmıştı.B&B forumda ise genelde üyelerin kullandığı jiletler arasında kırmızı perssonna ve astra olarak gözlemledim, adamların cilt tipine uyuyor demek ki.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/10/2020, Saat: 02:49)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de aram hiç iyi olmadi bu jiletle.

Ben de hiç sevmezdim bu jileti komşum. Gc 84 ile neredeyse başka jilet kullanmıyorum artık. Çok iyi bir uyumu var.
https://beyfendi.org
Aksine benimde ilk kullandığım ve hala severek kullandığım bir jilet keskinligi ve konforu yeterli geliyor bana ki zaten mild aletler ile kullanıyorum.
Kartallar yüksekten uçar
Duzenli kullandığım aletlerden 41c, Yuma, fatip ve rimei de favori jiletimdir. De89, R41,37c ve 34c de ise hep tahriş yaşadık.
(22/10/2020, Saat: 10:20)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hiç sevmezdim bu jileti komşum. Gc 84 ile neredeyse başka jilet kullanmıyorum artık. Çok iyi bir uyumu var.

Valla komşum 34c ile olmadi, Fatip ile olmadi, Variant ile olmadı, BB Revenge ile olmadi, Focus slim ile hiç olmadı.
Dedim zorlamaya gerek yok. Smile
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 60,624 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 186,626 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,867 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,494 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,151 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,104 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,400 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,850 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,658 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 8,856 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: