Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
(19/08/2019, Saat: 13:20)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onur7 komşum,
Chanel Blue ve Dior Sauvage hayranıyım ben de.
"chanel edition blanche" merak ettim şimdi,  kokusunu tarif etmen mümkün mü, veya benzediği başka bir kokuyu?

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selamlar
benzediği koku hatırlamıyorum, bir süredir de kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemem ama kremsi bir limon kolonyası düşünün. onu limon kolonyası olmaktan kurtaran da sanırım kremsi yapısı. buram buram olmasa da o kremsiliğe sanırım sandal ağacı ve vanilya destek oluyor. bu tip kokuların olmazsa olmazı bergamotta varlığını hissettiriyor az az. şu sıralar gio profumo kullanıyorum, belki limon kullanılmış olsa aynı karakterde olabilirmiş profumo da. yani limon baskınlığı nedeniyle genç işi bir yaz parfümünden çok yengeyle gezerken kendinizi iyi hissettirebilecek ağır başlı bir yaz parfümü.

ekleme: Chanel Blue kullanmadım ancak parfümerilerde denediğim kadarıyla pek alakaları olmayan kokular. dior sauvage'da ise çok daha sert ve kirli bir limon kullanımı var diye hatırlıyorum. sauvage seviyorsanız aynı kişiliğe sahip olduğu için seversiniz diye düşünüyorum -kremsi yapısına aldırış etmezseniz tabi, çünkü blanche'nin kişiliği de o kremsilikten geliyor-
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Çok teşekkür ederim komşum. İlk fırsatta deneyeceğim.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Parfum tutkunu oldugumda neredeyse kullanmadigim yok ki suan 40 civari bos orjinal sise koleksiyonjmda var,hatta satacam hanim kiziyor Smile Son donemde kullandigim parfum prada l homme.Cogu kokuya benzemiyor,piyasa isi degil,doldurmasi sahtesi falanda yok
gecen zamanda hem yas ilerliyor zevkler degisiyor hem de farkli kokular tecrube ediliyor, bu listeyi de guncellemek gerekiyor;

1- liquides imaginaires - bete humaine
2- ds & durga - debaser
3. frederic malle - french lover
4. kilian - dark lord
5. clive christian - baroque

olarak simdilik ilk 5 imi belirliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,968 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: