Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
aceleye mahal yok, keyif işi ne de olsa Smile

(10/04/2015, Saat: 21:34)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir boşa çıkayım kişisel zevklere göre ayrı ayrı çalışırım komşum Smile
(10/04/2015, Saat: 21:34)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir boşa çıkayım kişisel zevklere göre ayrı ayrı çalışırım komşum Smile

Aaa unutmak ne demek Smile Şu meşguliyetlerim azalsın hep ilgilenicem bu isteklerle

Komşum sıradakilerden birisi de benim hatırlarsanız. Bir de basit bazı karışımlarınızın tariflerini paylaşacaktınız bizimle.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/04/2015, Saat: 23:53)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıradakilerden birisi de benim hatırlarsanız. Bir de basit bazı karışımlarınızın tariflerini paylaşacaktınız bizimle.

Komşum bu sıra mevzu için en iyisi bir başlık açayım ben bir anda çok kişi çıktı Smile Basit karışımların tariflerini çeşitli konularda vermiştim. Basit karışımdan kasıt zaten Rebul veya beğendiğiniz başka bir kolonyaya ufak tefek başka kokular eklemek, gliserin ile yüze daha dost hale getirmek veya mentollü yapmak yada herhangi bir bekleme süresi olmaksızın tamamen esanslar ile anında losyonlar üretmek. Pazar günü boş vaktim olursa bir başlık açayım hem beklemeli hem anında yapılan tariflerden paylaşayım, böyle dağınık dağınık konularda olmasın.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(11/04/2015, Saat: 00:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu sıra mevzu için en iyisi bir başlık açayım ben bir anda çok kişi çıktı Smile Basit karışımların tariflerini çeşitli konularda vermiştim. Basit karışımdan kasıt zaten Rebul veya beğendiğiniz başka bir kolonyaya ufak tefek başka kokular eklemek, gliserin ile yüze daha dost hale getirmek veya mentollü yapmak yada herhangi bir bekleme süresi olmaksızın tamamen esanslar ile anında losyonlar üretmek. Pazar günü boş vaktim olursa bir başlık açayım hem beklemeli hem anında yapılan tariflerden paylaşayım, böyle dağınık dağınık konularda olmasın.

Şimdiden elinize sağlık komşum. Beklemelilerdi benim kastettiğim evet. Smile
joMalone - dark amber and ginger lily
lalique- elegance animale
perris - bouis oud
creed - bouis de portugal
dior - ambre nuit
issey miyake l'eau d'issey parfüm (t&h 1805 kreminin kokusu da çok anımsatıyor)
Benim yeni favorim Boellis - Panama 1924 ama niş parfümlere Türkiye'de ulaşmak maalesef her zaman pek de mümkün olmuyor.
Straight to Heaven by Kilian, bugün kullandım, sonbahar yaklaştıkça daha sık kullanacağımı düşünüyorum.
Kış için ise yeni bir üye katılmazsa aileye favori. Adaylar arasında elimdeki sample'lardan Creed Royal Oud'da çok başarılı. Tam şişe olarak alır mıyım daha karar vermedim.
Parfüme merakım son bir yıldır sıfıra düştü. Sevdiğim bir kaç parfüm dışında diğerlerini denemek bile içimden gelmiyor.

Tom Ford - Tobacco Vanille (private blend serisinde neredeyse sevmediğim parfümü yoktur)
Creed - Aventus
Viktor and Rolf - Spicebomb
Dior - Homme (veya intense)

Daha düşük bütçede:
Bvlgari - Man
Dolce and Gabbana - The one
Parfüm şişelerini toplayıp, sahte parfümle doldurarak tekrar sattıklarını duydum. Her gün 10 larca çöp karıştıran insan görüyorum çevrede, dolayısı ile mümkün geldi bana. Doğru ise, şişeleri nasıl atsak ta kullanılmasını engellesek diye düşünüyorum. Kırmak seçenek olamaz çünkü hayvanlara zarar verebilir. Bir fikri olan var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,965 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: