Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
koku olarak white musk bana da hitap etmişti lakin kalıcılığı çok düşük gelmişti bana. after shave balsam' ı ise hakikaten işini yapan bir ürün. bundan epeyce kullanırım diyordum içeriğinde paraben olduğunu görene kadar. birkaç yıl oluyor gerçi belki ikisinin de formülünde revizyon olmuştur.

(10/04/2015, Saat: 16:52)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marka ve tasarım parfümlere çok değinilmiş bende her gün kullanabileceğiniz fıslarken ''aha gitti 1 lira daha'' dedirtmeyen ucuz yollu 2 tane parfüm tanıtayım.
İlki Body Shop - White Musk, şişesi şöyle bir şey;
nd.2431.jpg
Kokusunu tanımlamakta güçlük çekiyorum fakat maskülen bir koku olduğunu söylüyor genelde kadınlar. İlk defa sevgilim hediye ettiğinde tanışmıştım sonra hem bn kokuyu sevdim hemde baktım beğeniliyor Amerikadan 2 şişe bundan 2 tanede bunun aftershave kremine 20 küsür dolar para vermiştim. Toplamda 5. şişemi kullanıyorum, son şişenin dibinde 1 aylık kadar daha var kesinlikle tekrar alıcam fakat Türkiye'de fiyatını bilmiyorum. Tıraş sonrası kremide gayet başarılı, ayrıca konusunda yorumlamıştım.
İkincisi Zara - İstanbul
Turunçgil ve baharat karışımı otantik bir kokusu var bunu da Portekizde bir zara mağazasında 5 Euro fiyatıyla görünce dayanamadım aldım Smile Şişesi şöyle bir şey;
BdGNE5uIIAApNeL.jpg
Yakın çevremdeki hanımlara 10 üzerinden puan vermelerini istediğim zaman ortalama olarak Body Shop için 8.5 Zara için 7 verdiler. Bu da böyle ek bilgi Smile

Bu Konudaki Yorumlar
EDP EDT EDC - Yazar: ohtararan - 09/01/2014, Saat: 23:40
EDP EDT EDC - Yazar: linguist - 09/01/2014, Saat: 23:43
EDP EDT EDC - Yazar: sertaç - 10/01/2014, Saat: 19:20
Cvp: Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler - Yazar: ohtararan - 10/04/2015, Saat: 17:17
Maskülen Candır - Yazar: CtrlKML - 29/08/2013, Saat: 00:36
EDP EDT EDC - Yazar: linguist - 09/01/2014, Saat: 23:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 23,447 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: