Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Tabac kokusu yasli isi olmasin ben 26 yasindayim daha?
Şaka biyana
50 yas adam kokusu da olmasin
Şoyle anlatayim
Kirkpinar pehlivaninin erkeksi,vahşi,hayvansi havasını testesteronunu ile harmanlayip ediz hun beyefendiligi ile birlestiriyoruz
Iste bu ne kokar ehehehe
Sadece parfümü giymekle Ediz Hun beyefendiliği olmaz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(11/03/2017, Saat: 05:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece parfümü giymekle Ediz Hun beyefendiliği olmaz...

+1 Wink

En iyisi en yenisi derim Aftershave  Wink  Acqua di Parma EDC
Geçen hafta @impaticaret Mustafa komşumuzu ziyaretimde aldım, unutmuş olduğum ama şu an yine severek kullandığım çok şık bir koku.

(11/03/2017, Saat: 05:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece parfümü giymekle Ediz Hun beyefendiliği olmaz...

Ben ediz hun beyefendiligi nasil olur mu demisim?
Bahsettigim karakter nasil kokar dedim.
Kisilikten karakterden davranistan bahsetmedim
Concentre d`Orange Verte Hermes

Yıllardır bayılarak kullanırım, beğenmeyene denk gelmedim.
Arkadaşlar Aftershavelerden Pitralon Classic i kullanıyorum kokusu çok hoşuma gidiyor .Çünkü maskülen sade ,temiz ve mis gibi orman kokuyor,sanki böyle sabahın 6 sında balık tutmaya çıktığında ormana çöken ve hafif bir rüzgarla nehire doğru gelen ormanın kalbinin ve ağaçların kokusu.1927 den bu yana muhteviyatında ki formüller değişmemiş ,bugünkü üretimde tıpkı eskisi gibiymiş.
  Brüt'ün kokusuna da hastasıyım ,ama kaç yerden aldıysam  ,bir kaç fıs sıktıktan sonra çöpe atmak ve ya bir arkadaşa vermek zorunda kaldım. Brüt bildiğiniz hacı yağına dönmüş ve bende inanılmaz derecede baş ağrısı yaptı. Brütün Aftershave side bir derece iyi cildi az bişe yatıştırıyor denebilir ama kokusunda kalıcılık namına hiç bir şey yok desem yeridir. Eskiden Babamın sıktığı Brüt ün kokusu hala hatırımdadır. kokusu müthiş kalıcıydı ve çok hoş kokardı kesinlikle içinde yapaylık yoktu şimdiki brütle alakası yok diyebilirim...
 Öncelikle Brütün hakikisi üretiliyor mu ? ve üretiliyorsa nerden alabiliriz (80 li yıllardaki formülü) .
 İkincisi de sizlerden ,bilen komşularımdan bir kaç parfüm önerisi alacağım . Klasik erkek kokularını çok seviyorum (Brüt ,Pitralon,Pino) ,odunsu çam kokusu ,orman kokusuı , maskülen olucak ama baymıyacak ,yapaylık barındırmayan ve kalıcı karekterde formulasyonu geçmişten bu yana aynı oynanmamış parfüm - parfümler önerebilir misiniz .
  Saygılarımla....
(26/05/2017, Saat: 00:10)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İkincisi de sizlerden ,bilen komşularımdan bir kaç parfüm önerisi alacağım . Klasik erkek kokularını çok seviyorum (Brüt ,Pitralon,Pino) ,odunsu çam kokusu ,orman kokusuı , maskülen olucak ama baymıyacak ,yapaylık barındırmayan ve kalıcı karekterde formulasyonu geçmişten bu yana aynı oynanmamış parfüm - parfümler önerebilir misiniz .
  Saygılarımla....

Penhaligon's Sartorial.
Acta est fabula, plaudite.
(26/05/2017, Saat: 00:13)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Penhaligon's Sartorial.

Bu parfümün yorumlarını okumuştum daha önce, fazla bir kalıcığı yokmuş komşum birde uçuk bir fiyatı var. Daha başka bildiklerin varmı ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,961 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: