Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Arkadaşlar Aftershavelerden Pitralon Classic i kullanıyorum kokusu çok hoşuma gidiyor .Çünkü maskülen sade ,temiz ve mis gibi orman kokuyor,sanki böyle sabahın 6 sında balık tutmaya çıktığında ormana çöken ve hafif bir rüzgarla nehire doğru gelen ormanın kalbinin ve ağaçların kokusu.1927 den bu yana muhteviyatında ki formüller değişmemiş ,bugünkü üretimde tıpkı eskisi gibiymiş.
  Brüt'ün kokusuna da hastasıyım ,ama kaç yerden aldıysam  ,bir kaç fıs sıktıktan sonra çöpe atmak ve ya bir arkadaşa vermek zorunda kaldım. Brüt bildiğiniz hacı yağına dönmüş ve bende inanılmaz derecede baş ağrısı yaptı. Brütün Aftershave side bir derece iyi cildi az bişe yatıştırıyor denebilir ama kokusunda kalıcılık namına hiç bir şey yok desem yeridir. Eskiden Babamın sıktığı Brüt ün kokusu hala hatırımdadır. kokusu müthiş kalıcıydı ve çok hoş kokardı kesinlikle içinde yapaylık yoktu şimdiki brütle alakası yok diyebilirim...
 Öncelikle Brütün hakikisi üretiliyor mu ? ve üretiliyorsa nerden alabiliriz (80 li yıllardaki formülü) .
 İkincisi de sizlerden ,bilen komşularımdan bir kaç parfüm önerisi alacağım . Klasik erkek kokularını çok seviyorum (Brüt ,Pitralon,Pino) ,odunsu çam kokusu ,orman kokusuı , maskülen olucak ama baymıyacak ,yapaylık barındırmayan ve kalıcı karekterde formulasyonu geçmişten bu yana aynı oynanmamış parfüm - parfümler önerebilir misiniz .
  Saygılarımla....

Bu Konudaki Yorumlar
EDP EDT EDC - Yazar: ohtararan - 09/01/2014, Saat: 23:40
EDP EDT EDC - Yazar: linguist - 09/01/2014, Saat: 23:43
EDP EDT EDC - Yazar: sertaç - 10/01/2014, Saat: 19:20
RE: Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler - Yazar: Mnbvc - 26/05/2017, Saat: 00:10
Maskülen Candır - Yazar: CtrlKML - 29/08/2013, Saat: 00:36
EDP EDT EDC - Yazar: linguist - 09/01/2014, Saat: 23:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 23,286 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: