Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Buralarda(Avrupa) bulunabiliyor...ilk üretim serisi gibimidir hala bilmiyorum ama kokuları gayet cazip... https://www.douglas.de/productbrand_6426...728.000000
(06/06/2018, Saat: 00:47)Birole Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendimi minotaure sever olarak tek zannederdim @neoromancer .Aklıma kazınan ilk kokulardandır. Ama üretimi yok ve bulmak imkansız gibi.

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Bilgi için teşekkürler komşum.
-Ahh Gucci Envy Ahh-‘den sonra

Ralph Lauren Safari
Givenchy Xeryus
Hugo Boss Number One

Envy’mi bulana veya getirene yüzbinlira veriyorum Smile
Yves Roche'un Hoggar parfümünden son detece memnunum
velxmq.jpg
Kış kokuları hazır..artık yaş kemale erdiğindenmidir yada doğaya dönüş hazırlığımıdır nedir Smile ..toprak yosun ağaç kokuları cazip gelmeye başladı.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
553b2abdc38ba953b984aaa52fabae2c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
28cjcec.jpg

Komşular merhaba bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var yukarıdaki parfümü aramızda kullanan varmı görüşlerini merak ediyorum almayı düşünüyorum, geçenlerde füme drakkar adında bir losyon almıştım kokusu çok kalıcı olmasada hoşuma gitti sanırım bu parfümden esinlenilmiş, yaptığım araştırmada parfümün eski yıllardan buyana üretilen maskülen bir koku olduğu yazılıp çiziliyor tavsiyeleriniz benim için önemli
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
İssey miyake

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(26/11/2018, Saat: 11:18)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İssey miyake

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1

E n v i r o n m e n t a l i s t

Şuan lalique encre noire kullanıyorum. Vetiver kokusu herkese hitap etmeyebilir. Kör alış yapılacak bir koku değil son bahar ve kış kokusu maskülen bir koku. Joop home ve sculpture da var şuan elimde. Joop uzun süre kullanınca bayıyor insanı ancak muazzam kalıcı bir parfüm tam kış kokusu. Sculpture son bahar ve ilk bahar hatta yazın bile rahat kullanılabilecek güzel ferah bir koku ancak kalıcılık 3-4 saat. Versage blue jeans vanilya kokusu ağır bir parfüm kış kokusu ancak kalıcılık vasat 1-2 saat sonra kokudan eser kalmıyor. CK be kokusu çok güzel, çok ferah tam yaz parfümü ancak kalıcılık limon kolonyasının hallicesi kalıcı olsa hiç sıkılmadan kullanabilirim. Bvlgari aqva marine çok güzel tam yaz kokusu kalıcılık 8-10 saat ferah deniz havası gibi bir kokusu var. Elimde olup aklıma gelenleri yorumladım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,971 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: