Porsuk Kılı mı, Domuz Kılı mı?
Yeni nesil sentetikler inanılmaz, su an iki tanesini deniyorum şaşırtır insani
e mail adresim tipsol@me.com
@tipsol üstad sende hep deniyorsun deniyorsun yazmıyorsun. Wink Birazcık bizlerlede paylaşta gözlerimiz bayram etsin, sakallarımız şenlensin. Smile
Every farewell is a new beginning.
Porsuk fircanin verdigi keyif domuz kilinda yok bence elimde 5 adet domuz 3 adet porsuk var cok sicak su kullanmayacaksam domuz kilini kullanmiyorum birde cok kalin kopuk istersem domuz kullaniyorum sabuna cok sert giremiyorum porsukla incinmesin yavrucaklarBig Grin
(13/01/2014, Saat: 21:52)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol üstad sende hep deniyorsun deniyorsun yazmıyorsun. Wink Birazcık bizlerlede paylaşta gözlerimiz bayram etsin, sakallarımız şenlensin. Smile

Sevgili Korhan komşum guzel bir noktaya değindin. Son zamanlarda denediğim 60 dan fazla firca var. Bunlar icinde simpson ailesinin bircok ferdi, mf ailesinden,rooney ailesinden, shavemac, savile row,envayi çeşit loyal, tgn, fs ve lijun denedim ve adını hatirlamadigim bircok urun.
Artık pekde yorum yazmak istemiyorum çünkü zaman ayırıp foto çekip vs yorum yaptıgım en son ürüne 6-7 kisi ilgi göstermiş bilemedin 10. Geçenlerde sizin marvis yorumunun altına tesekkur etmiştim yanlis hatırlamıyorsam ve dedimki bir insanın emegine icin bile tesekkur etmek önemli ki o kisi deger bilindiğini görüp daha fazlasını paylaşmak ister. Bu sebepten cok fazla yorum yapmıyorum, aslında anlatacak paylaşacak cok şey var. Ben sıramı üstadlara bırakıyorum.
(14/01/2014, Saat: 00:20)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık pekde yorum yazmak istemiyorum çünkü zaman ayırıp foto çekip vs yorum yaptıgım en son ürüne 6-7 kisi ilgi göstermiş bilemedin 10. Geçenlerde sizin marvis yorumunun altına tesekkur etmiştim yanlis hatırlamıyorsam ve dedimki bir insanın emegine icin bile tesekkur etmek önemli ki o kisi deger bilindiğini görüp daha fazlasını paylaşmak ister. Bu sebepten cok fazla yorum yapmıyorum, aslında anlatacak paylaşacak cok şey var. Ben sıramı üstadlara bırakıyorum.

Üzülüyorum, sinirleniyorum, kızıyorum. Sad Değerli bir üstadımızın bu kadar heves ve istekle başlayıpta bu şekilde sonlanması ve resmen küstürülmesi beni gerçekten üzüyor. Sad
Eğer fikrinizi değiştirirseniz sizin anlatacak ve paylaşacaklarınızı dinlemekten değerli yorumlarınızı okumaktan her zaman zevk duyarım. Smile
Every farewell is a new beginning.
forumu ileriye kaynak olacak kütüphane gibi düşünelim.
Yorumların değeri zamanla ortaya çıkıyor.
Bugün ilgimizi çekmeyen bir başlığa günü gelince ihtiyacımız oluyor.
(14/01/2014, Saat: 00:48)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzülüyorum, sinirleniyorum, kızıyorum. Sad Değerli bir üstadımızın bu kadar heves ve istekle başlayıpta bu şekilde sonlanması ve resmen küstürülmesi beni gerçekten üzüyor. Sad
Eğer fikrinizi değiştirirseniz sizni anlatacak ve paylaşacak çok şeyinizi dinlemekten değerli yorumlarınızı okumaktan her zaman zevk duyarım. Smile

Korhan komşum dert etmeyin lutfen ilginize tesekkur ederim, kimseye küsmedim merak etmeyinSmile yani inceleme ilgi görmüyorsa o zahmetede gerek yok inanın. Ben bir expert değilim forumda daha değerli bilgilere sahip üstadlarımız var banada bu isi öğretmeye calisan bilgi veren kişiler var, ben eğer bana sorulursa nacizane fikirlerimi seve seve paylaşırım herkes ile.
(14/01/2014, Saat: 00:20)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Korhan komşum guzel bir noktaya değindin. Son zamanlarda denediğim 60 dan fazla firca var. Bunlar icinde simpson ailesinin bircok ferdi, mf ailesinden,rooney ailesinden, shavemac, savile row,envayi çeşit loyal, tgn, fs ve lijun denedim ve adını hatirlamadigim bircok urun.
Artık pekde yorum yazmak istemiyorum çünkü zaman ayırıp foto çekip vs yorum yaptıgım en son ürüne 6-7 kisi ilgi göstermiş bilemedin 10. Geçenlerde sizin marvis yorumunun altına tesekkur etmiştim yanlis hatırlamıyorsam ve dedimki bir insanın emegine icin bile tesekkur etmek önemli ki o kisi deger bilindiğini görüp daha fazlasını paylaşmak ister. Bu sebepten cok fazla yorum yapmıyorum, aslında anlatacak paylaşacak cok şey var. Ben sıramı üstadlara bırakıyorum.
Üstad bu konuda naçizane görüşümü belirtmek isterim.Benim bildiğim birçok forumda sırf teşekür etmek için mesaj yazmak gereksizlik ve kuru laf kalabalığı olarak görülür ve konunun boşuna kalabalıklaştığı söylenir. Bazı forumlar sırf ısrarla teşekür mesajı yazanlara engel olabilmek için her yorumun altına "teşekkür et" butonu koyarlar.Örneğin ben foruma yeni üye olmama rağmen ve incelemesi yapılan ürünlerin yüzde 99 unu alamayacak olmama rağmen her ürün incelemesini ilgiyle okuyorum ama yukarıda yazdığım sebepten ötürü teşekkür için mesaj yazmıyorum. Sizin 5-6 kişi ilgi göstermiş dediğiniz konuları da eminim benim gibi birçok kişi okumuş ve faydalanmıştır..
Paylaşım yapmanın çok emek isteyen bir uğraş olduğunun farkındayım fakat hazır birçok fırça denemişken tek tek uzun inceleme olmasa bile
"fırça denemeleri" konunuza her fırça için "ürünün modeli,1 adet temsili resim,bir cümle ile fırça hakkındaki fikriniz" şeklinde kısacık birer tanıtım yapabilseniz, hem forum için hemde benim gibi tecrübesizler için büyük kazanç ve zenginlik olurdu, detaylı bilgiye ihtiyaç duyan da size sorusunu sorardı diye düşünüyorum
Emekleriniz için size ve sizin gibi ustalara şahsım adına çok teşekkür ederim
kısa sürede bile paylaşımlarınızdan bolca faydalandım Smile
(14/01/2014, Saat: 02:54)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bu konuda naçizane görüşümü belirtmek isterim.Benim bildiğim birçok forumda sırf teşekür etmek için mesaj yazmak gereksizlik ve kuru laf kalabalığı olarak görülür ve konunun boşuna kalabalıklaştığı söylenir. Bazı forumlar sırf ısrarla teşekür mesajı yazanlara engel olabilmek için her yorumun altına "teşekkür et" butonu koyarlar.Örneğin ben foruma yeni üye olmama rağmen ve incelemesi yapılan ürünlerin yüzde 99 unu alamayacak olmama rağmen her ürün incelemesini ilgiyle okuyorum ama yukarıda yazdığım sebepten ötürü teşekkür için mesaj yazmıyorum. Sizin 5-6 kişi ilgi göstermiş dediğiniz konuları da eminim benim gibi birçok kişi okumuş ve faydalanmıştır..
Paylaşım yapmanın çok emek isteyen bir uğraş olduğunun farkındayım fakat hazır birçok fırça denemişken tek tek uzun inceleme olmasa bile
"fırça denemeleri" konunuza her fırça için "ürünün modeli,1 adet temsili resim,bir cümle ile fırça hakkındaki fikriniz" şeklinde kısacık birer tanıtım yapabilseniz, hem forum için hemde benim gibi tecrübesizler için büyük kazanç ve zenginlik olurdu, detaylı bilgiye ihtiyaç duyan da size sorusunu sorardı diye düşünüyorum
Emekleriniz için size ve sizin gibi ustalara şahsım adına çok teşekkür ederim
kısa sürede bile paylaşımlarınızdan bolca faydalandım Smile

Merhaba ooppss komşum tekrar foruma hoşgeldiniz, evet söylemiş olduğunuz şey mantıklı geldi aslında. Fakat bizim forumumuzda aktif kullanıcı sayısı 300 ü bulmaz diye tahmin ediyorum, elbette herkesten tektek teşekkür beklemiyorum ama okuyan ve faydalanan kişinin geri bildirim yapması katılım yapması beni memnun ederdi. Paylaşımlarımın size fayda sağlamış olmasına çok sevindim, yardıma ihtiyacınız olan her konuda ulaşabilirsiniz elimden gelen desteği vermeye hazırım.
(14/01/2014, Saat: 03:07)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ooppss komşum tekrar foruma hoşgeldiniz, evet söylemiş olduğunuz şey mantıklı geldi aslında. Fakat bizim forumumuzda aktif kullanıcı sayısı 300 ü bulmaz diye tahmin ediyorum, elbette herkesten tektek teşekkür beklemiyorum ama okuyan ve faydalanan kişinin geri bildirim yapması katılım yapması beni memnun ederdi. Paylaşımlarımın size fayda sağlamış olmasına çok sevindim, yardıma ihtiyacınız olan her konuda ulaşabilirsiniz elimden gelen desteği vermeye hazırım.
Hoşbulduk üstad,eksik olmayın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Executive Shaving Porsuk Satmayacak Aedan 39 15,889 19/09/2020, Saat: 02:41
Son Yorum: broraso
Sad Markası bilenmeyen domuz kılı fırça Sercan93 5 3,237 25/06/2019, Saat: 15:09
Son Yorum: manuple
  Bu firca ne kili ? Rigbie 11 4,895 19/03/2019, Saat: 00:05
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: