imaj tiras kremi
Dun arasira ugradigim kozmetikcide gordum ve serinletici olandan aldim bir tane.eve varir varmaz da hemen banyoya kosdum bir deneme kopugu yapmak icin.sigara izmariti kadar krem ile tasda hazirladim kopugu.bol bir kopuk.merak ettigim serinletme olayi...sanirim yalnizca cuzdan icin gecerli SmileSmileSmile
Calisdigim yerdeki cocuklardan biri merakli geleneksel trasa,direk ona gidecek.en azindan gozumun onunde durup verdigim 1.25 lira bile olsa pismanlik hissetmeme yol acmaz.vesselam.
Başlığın son mesajının üzerinden 1 seneyi aşkın süre geçmiş, bu krem hak ettiği ilgiyi görmüyor bence. Safranlısını kullandım çok başarılı bir krem, kıvamı arko ve diğer kremlere nazaran daha koyu. Nemlendirmesini çok iyi buldum fiyatı da süper tek olumsuz yanı kokusunun olmaması, nerdeyse hiç kokusu yok. Ankara Samanpazarı'ndan almıştım.
Bugun bu krem e rastladım bir dükkanda, bilmediğim için almadım. Kullananlar daha detaylı incelerseniz güzel olur.
Çok kullanan yok heralde Big Grin
Komşum bence üretim ve son kullanma tarihini bir kontrol edin. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(31/03/2015, Saat: 15:36)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Bence üretim ve son kullanma tarihini bir kontrol edin. Big Grin

Bak işte ona bakmadım  Big Grin  üretim ve son kullanma tarihinde sıkıntı yok,  Ankara samanpazarında var, çeşitleri arasında allantoin içeren de var,  denemeye değecek bir ürün mü onu merak ettim.  Dodgy
Bugün serinletici olanını kullandım. Yeni ambalajı ve krem tüpü çok şık. Güzel pamuk gibi bir yüzle tıraşımı bitirdim. Kesinlikle koruyucu tabaka yaratmıyor bu yüzden yakın tıraş olunabiliniyor. Tabi bunun olumsuz etkisi jileti yüzünüzde hissetmeniz oluyor. Rimei astra ikilisi bayağı agresif geldi bu tıraşta belki de jiletin ağzı bozulmuştur (2. Kez Kullanıldı). Bıyık bolgesinin iki yerinde kızarıklık var. Serinletici etkisini görmedim. Krem yogun kıvamlı ancak tupteyken gayet akışkan. 1.50 tl den aldım. Daha iyi tıraşlar verecek kapasitesi var. Şans verilmeli.
Katılma tarihi: 2011
İçeriğineki Allantoin'e aldanıp aldım. Çok dikkatli okumamıştım. PARABEN olduğunu görünce çöpe giden kremlerime eklenmiş oldu.

Yerli kremler içinde ARKO'dan başka ürün kullanmamaya karar verdim.
2ykbach.jpg

Merhabalar değerli dostlar. Bu haftaki misafirimiz yerli bir ürün olan, imaj tıraş kremi. Krem kozmetik sektöründe birçok ürünler üreten ukip kozmetik tarafından üretiliyor. İnternet adresi şöyle http://www.ukipcosmetic.com/
İnstagram adresi burda https://www.instagram.com/ukipcosmetic/

Kullandığı tıraş ürünlerinde, parabene karşı duyarlı ve hassas yaklaşan, tıraş severlere pek hitap etmiyor, zira ürün tam bir kimyasal üretim.
28jcjo8.jpg
2dma04j.jpg

Firmanın 4 çeşit kremi var, mavi olan cool nemlendirici versiyonu, aldığım yerde kalmadığı için temin edemedim. Benim denediğim kırmızı action normal ciltler için olanı, diğerlerinide sırası geldikçe deneyeceğim. Pazarlama sıtratejisi olarak kiminde e vitaminli, kiminde aloe veralı, kiminde allantoin yazmışlar, kutuların içerik kısımına bakıldığında tüm krem çeşitlerinin içeriğinde bu sayılan maddelerin hepsininde var olduğu görülmekte. Bilindiği gibi allantoin kozmetik sektöründe özellikle kremlerde çokça kullanılan mucize bir madde. Allantoin hakkında bilgi sahibi olmak için şu makaleyi okuyabilirsiniz. https://www.onikibilgi.com/allantoin-nedir/

xpngq9.jpg

Gelelim ürünümüze, ürün gayet güzel ve kıvamlı bir köpük yapıyor, tabi bu kıvamı yakalamak için su ayarını iyi yapmak gerekli. Koku olarak çok hafif bir kokuya sahip, yapay sentetik bir koku gibi geldi bana, kayganlık ve nemlendirme yeterli seviyede tıraş olurlen fazla zorlanmadım, tahriş yaşamadım, tıraş sonrası kuruluk yaşamadım nemlendirmesi orta seviyede. Diyeceğim oki yoklukta iş görür, bir nivea değil tabi, gramajına bakıldığında 170gr la f/p ürünü diyebiliriz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
İçindeki kimyasal maddeler olmazsa aslında şans verebileceğim bir ürün ama gerçekten tam bir kimyasal bomba olmuş.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 15,952 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,413 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,249 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,785 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,031 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa