En iyi Edwin Jagger Traş Makinası DE89 mu?
(21/01/2014, Saat: 02:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takılmaz takılmaz yanına bir iki feather attınız mı tastamam gelir inş Smile

Nasıl ulaşacak bana peki.

Adrese adıma mı gelecek yoksa havaalanına gümrüğe mi gideceğim?
EJ sitesine tam adresinizi verirseniz evinize gelir hocam ya da ptt kargodan takip edin şehrinize geldiğinde PİM den alabilirsiniz. Emin olun sorun olmaz, yanına bi kaç feather ekleyin ya da ben bi kaç tane hediye edeyim Smile
(21/01/2014, Saat: 01:32)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Videodaki başlık merkur başlığıdır ve EJ artık bu başlığı kulanmaz, bu başlığı Merkur 34 C-38 C gibi makinelerde bulabilirsiniz.
Ancak tıraş keyfi adına örnek bir videodur ve EJ olmaksızın geleneksel tıraş düşünemiyorum..
Videodaki Robert Johnston ve eşi Charlotte bir kasabadan çıkıp dünyaca ünlü markaların satış temsilcileri olmuşlardır.
Bu video çok etkiler beni, hem başarı öyküsü hem de eşlerin birbirine bağlılığı ve tıraş keyfine dair ne varsa..

Bu videodaki traş şekli doğru mu?

Bastırmayın denir, bastırıyor. Elinizle gerdirmeyin denir, gerdiriyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(21/01/2014, Saat: 18:40)fgenc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu videodaki traş şekli doğru mu?

Bastırmayın denir, bastırıyor. Elinizle gerdirmeyin denir, gerdiriyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

En azından tersten almıyo Big Grin

Elindeki makine çok hafif, ve cildiniz xTG ye alışkınsa ve tekniğiniz iyice oturmuşsa hafif baskı uygulamak, bu ağır olmayan makinelerde söz konusu olabilir. Bu derinin altındaki sakalı kartuş gibi zorlamayla aynı değildir.

Tek geçişle tehrişten kaçıyor, kaliteli krem ve fırça kullanıyor, korumasını yeterli bulmuş demek.

Volümlü köpük iyi korumalı köpük değildir her zaman.

Pre shave kullanıyor önceden. Bunun yanında adam geleneksel tıraşın doğduğu ülkede İngilterede yaşıyor ve benim yaşım kadar (39) ustura kullanmışlığı var, DE aletlere biraz yabancılaşmış gözüküyor Smile Hafif ustura baskısı da uyguluyor olabilir tabi Smile

adamın cildinde en ufak bir sivilce, kızarıklık vs yok. Demek doğru yapıyor.

Elinizdeki ağır makinelerle baskı uygulamayın, fildişi makine deneyip farkı izleyebilirsiniz.
(21/01/2014, Saat: 18:54)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En azından tersten almıyo Big Grin

Elindeki makine çok hafif, ve cildiniz xTG ye alışkınsa ve tekniğiniz iyice oturmuşsa hafif baskı uygulamak, bu ağır olmayan makinelerde söz konusu olabilir. Bu derinin altındaki sakalı kartuş gibi zorlamayla aynı değildir.

Tek geçişle tehrişten kaçıyor, kaliteli krem ve fırça kullanıyor, korumasını yeterli bulmuş demek.

Volümlü köpük iyi korumalı köpük değildir her zaman.

Pre shave kullanıyor önceden. Bunun yanında adam geleneksel tıraşın doğduğu ülkede İngilterede yaşıyor ve benim yaşım kadar (39) ustura kullanmışlığı var, DE aletlere biraz yabancılaşmış gözüküyor Smile Hafif ustura baskısı da uyguluyor olabilir tabi Smile

adamın cildinde en ufak bir sivilce, kızarıklık vs yok. Demek doğru yapıyor.

Elinizdeki ağır makinelerle baskı uygulamayın, fildişi makine deneyip farkı izleyebilirsiniz.

Mornetto Hocam bugün ancak gece gelebilirim. MATLAB R2013b yazılımında Matematiksel Reaksiyon Modellemesi yapıyorum. Simülasyon ile ilgili. Bu arada traş makinası aradığımı ilgililere duyarabildiniz mi ah buyrun.. Görüşmek üzere. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Traş makinası tavsiye winterdrops 20 1,022 14/01/2017, Saat: 01:00
Son Yorum: ayha-al
  Edwin Jagger de89, Merkur futur, hangisi. yaralıavcı 55 47,212 24/12/2016, Saat: 13:26
Son Yorum: bayercy
  RexCut Sakal Traş Makinası evreseli 3 2,725 22/12/2016, Saat: 23:01
Son Yorum: embiya2010
  Edwin Jagger DE89 Lord Sparhawk 608 363,669 08/12/2016, Saat: 02:18
Son Yorum: impaticaret
  DE89 Alınmalı mı Alınmamalı mı? zceritoglu 18 1,754 11/07/2016, Saat: 22:52
Son Yorum: ustaci
  Hangi marka traş sapı, hangi üst plaka (Top Plate veya Replacement Part) ile uyumlu? ionicliquid 3 1,227 05/02/2016, Saat: 15:27
Son Yorum: mazot
  Ri'mei vs. Muhle R89/EJ DE89 theunnamed 29 18,004 10/09/2015, Saat: 08:17
Son Yorum: cihankeskin
  Edwin jagger de89 KAFSINKAF 24 13,512 29/05/2015, Saat: 23:14
Son Yorum: erdincarikan
  Merkur, Muhle, Edwin Jagger : Tüm Modeller bayercy 6 5,700 10/11/2014, Saat: 18:34
Son Yorum: mancho
  Geo.F Trumpers traş aleti Eucris 4 4,076 09/07/2014, Saat: 11:37
Son Yorum: Eucris

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi