Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
vftIp9.jpg
MiTVmL.jpg
Kendi kendine tıraş olan komşularım, şu sistemi uygun boyutlu 3 tane basit aynayla yapabilirsiniz. 360 derece görüş açısı sağlıyo. Hem daha az yorulursunuz hem de zaman kazanırsınız. Ben ucuz plastik aynalarla yapmanın bi yolunu arıyorum bakalım.
(19/06/2020, Saat: 00:31)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vftIp9.jpg
MiTVmL.jpg
Kendi kendine tıraş olan komşularım, şu sistemi uygun boyutlu 3 tane basit aynayla yapabilirsiniz. 360 derece görüş açısı sağlıyo. Hem daha az yorulursunuz hem de zaman kazanırsınız. Ben ucuz plastik aynalarla yapmanın bi yolunu arıyorum bakalım.
DIY bölümünde örnekler var, bakabilirsiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
3HWBJn.jpg
@connect @seydibaba komşularım halen makas arayışındaysanız İtalyan Kiepeyi düşünmeden alabilirsiniz. Ben 277/6 modelini kullanıyorum harika bi makas. Ankara'da bulunan komşularım Öveçler Lizbon Cad. No:81'de Onur Parfümeri'de Kiepe ve Solingen makasları yakından inceleyip alabilirler. Çeşikli ebat ve modelleri mevcut. 6 inç makaslar boyut olarak ideal. Solingen markalı ürünler çok meşhur olduğu için çakması da bi o kadar fazla. Şahsım adına uzak duruyorum.

Yerli üretim olarak da Shadow Line makasları tavsiye ediyorum. Pek bilinmese de berberlerin çok tercih ettiği bir markadır. HB'de,  n11 de ve diğer popüler sitelerde satışı mevcut. Üretici firmanın aşağıdaki adresinden yakından inceleyebilirsiniz.
http://meydandistic.com/index.php/kuafor-makaslari/
@Rob Bobstein bilgilendirme için teşekkür ederim.
@Rob Bobstein komşum teşekkürler. Aliexpress'ten aldım ama bunları da kaydediyorum. Denk gelirse bakarım.
Wahl 09243-2616 Home Pro saç taş makinesi kullanıp yorum yapacak var mı? Memnunmusunuz?
Bu başlık pandemi sürecinde bayağı aktifdi sanırım,
Wahl alan komşular deneyimlerini paylaşabilir mi hep aklımda kaldı.

ben yaklaşık yedi aydır berber yüzü görmedim Smile
bu süreçte aldığım Goldmaster Fortis ile gayet güzel anlaştık tek şarjla 5-6 tıraş
10 günde bir kesiyorum saçları 2 numara ve biraz üstü
el alışkanlığı da iyice oturmaya başladı
(10/08/2020, Saat: 15:42)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlık pandemi sürecinde bayağı aktifdi sanırım,
Wahl alan komşular deneyimlerini paylaşabilir mi hep aklımda kaldı.

ben yaklaşık yedi aydır berber yüzü görmedim Smile
bu süreçte aldığım Goldmaster Fortis ile gayet güzel anlaştık tek şarjla 5-6 tıraş
10 günde bir kesiyorum saçları 2 numara ve biraz üstü
el alışkanlığı da iyice oturmaya başladı
Ben wahl color cordless kullanıyorum tek şarj ile 3 tıraş oluyorum. Benim için kötü yanı şarjda çalışmıyor ve ne kadar şarj edersen et ışık hep kırmızı yeşil ışık koymayı unutmuşlar

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Komşular ustura ile saçları kazımadan tıraş olan, kısaltan var mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(10/08/2020, Saat: 21:56)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular ustura ile saçları kazımadan tıraş olan, kısaltan var mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hacı tarağı dedikleri ürün ve usturayı normal tarak üzerindeki haliyle kullanıyorum. Daha doğrusu eşim yanları kısalttıktan sonra üst ile aradaki izi kaybediyor bu yöntem ile.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,619,048 Dün, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,276 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,074 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,240 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,317 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,472 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,753 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,979 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,199 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,848 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: