Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
https://www.watsons.com.tr/p/home-pro-pa...nesi-40549
Buradan bu ürünü almıstım her yönden memnunum. Sülale berbere gitmez oldu, ben berber oldum bayağı rağbet var. Berber usülü 4 parmak bu aletle alıyorum, üst kısımları da tarak makas. Benim saçları alt kısmını hanım kesiyor makina ile sonra makas, üst kısımları kendim aynaya bakarak makasla kesiyorum. Vallahi cok rahat ve zevkli bir hayata adım attık saç tıraşı konusunda. Buyuk kolaylik ve rahatlık bence. Özetle linkteki alet cok iyi bence hele bu paraya

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/08/2020, Saat: 22:32)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.watsons.com.tr/p/home-pro-pa...nesi-40549
Buradan bu ürünü almıstım her yönden memnunum. Sülale berbere gitmez oldu, ben berber oldum bayağı rağbet var. Berber usülü 4 parmak bu aletle alıyorum, üst kısımları da tarak makas. Benim saçları alt kısmını hanım kesiyor makina ile sonra makas, üst kısımları kendim aynaya bakarak makasla kesiyorum. Vallahi cok rahat ve zevkli bir hayata adım attık saç tıraşı konusunda. Buyuk kolaylik ve rahatlık bence. Özetle linkteki alet cok iyi bence hele bu paraya

Titreşimi ve sesi nasıl?
Ayar kolunun orda ki vidanın gevşemesi ile ilgili şikayetler var siz böyle birdurumla karşılaştınız mı?
Vida gevşemesi yok. Ses ve titreşim orta. Saatlerce kullanırsan berber gibi yorabilir ama amatör olarak rahatsız etmiyor komşum

Ben de karantina döneminde aldığım ortalama bir alet ile kendi saçımı kesmeyi öğrendim. Yıllardır berberlere anlatamadığım stili kendim yapıyorum. Makinemde 3 ve 2 numara tarak var. Makineye 3 numara tarağı takıp evdeki ekstra bir tarak yardımıyla üstleri kesiyorum. Yani üstler ortalama 4-5 numara oluyor. Yanları da yukarı kadar 3 numara ile, kulak üstlerini ve enseyi de 2 numara ile alıyorum. En son taraksız bir şekilde düzeltmeleri yapıyorum.
Tıraş bağımlısı bir genç
Saça önem vermeyen birisiyim. Temiz olsun kafi. Bu yüzden 3 numaraya vur gitsin. ?
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
Merhaba komşular. Burada bırçok ürün yazılmış fakat baktıkca iyice kafam karıltı. corona belasından beri evde oremier marka bir tıraş makinesi ile tıraş oluyoruz ama makineden memnun değilim. Hem kesim gücü zayıf hem de bıçaklar iz bırakıyor. Berberliği bırakan eski berberime sorduğumda Moser pişman etmez rahat rahat kullanırsın dedi. Makine sarjlı olsun diye bir kaygım yok. Kablolu da olabilir. Önerebileceğiniz bir marka var mı?
(08/09/2020, Saat: 11:43)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular. Burada bırçok ürün yazılmış fakat baktıkca iyice kafam karıltı. corona belasından beri evde oremier marka bir tıraş makinesi ile tıraş oluyoruz ama makineden memnun değilim. Hem kesim gücü zayıf hem de bıçaklar iz bırakıyor. Berberliği bırakan eski berberime sorduğumda Moser pişman etmez rahat rahat kullanırsın dedi. Makine sarjlı olsun diye bir kaygım yok. Kablolu da olabilir. Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Komşum Philips markayı tavsiye ederim. Bütçenizi bilmiyorum ama 250tl civarı fiyatlara makineleri var. Çok güzel makinalar.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(08/09/2020, Saat: 11:49)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Philips markayı tavsiye ederim. Bütçenizi bilmiyorum ama 250tl civarı fiyatlara makineleri var. Çok güzel makinalar.

özellikle önerebileceğiniz bir modeli var mı?
Ülkemizde çok tanınmıyor ama remington un modellerine bakmanızı öneririm komşum. Elimde iki farklı çeşidi var , çok memnunum.
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?u...source=app

Bir heves aldım, bulabileceğiniz en iyi makinelerden, hakkını verecek birine gitsin istiyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,627,494 Dün, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,283 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,083 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,281 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,322 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,490 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,777 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,986 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,204 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,851 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: