Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
Hem enseyi almak hemde Favorileri kulak üstüne kadar 1 numara hatta 0.5 numarada inceltmek için f/p ürünü tavsiyesi verebilirmisiniz.
Ben de forumdaki tavsiyeler sonucu 'orijinal' (piyasada çok taklidi var) 1400 aldım ( Tüm kesme uçlarıyla). Süper bir makineymiş, beğendim.
Yıllardır kendi saçımı kendim keserim kullandığım makinem Moser Primat 1230 bunun öncesinde ise Moser 1400 kullanıyordum.
Ilk mesajim
Bu topiki bastan sona okudum 10 tane falan YouTube videosu seyrettim
Makinayi aldim ve sonucta berberimdem daha iyi tras yaptim ilk denememde
Yanlar ve ust mukemmel ensede aynaya oryantasyon saglayamadim ve biraktim cok kotu degil dogal duruyor
Gorebildigim killari on aynadan minik trimmerla aldim
Buradaki fikirlere tek tek tesekkur ediyorum makine simdiden amorti edecek kendini
Son iki yıldır 3 numara saç tıraşı olan biriyim ama forumda da birçok üstadın yazdığı nedenlerden dolayı kendi saçımı kendim kesmeye karar verdim ve dün moser blue edition aldım. Lakin aceminin acemisi olduğumdan birçok sorunla karşılaştım. ilk olarak sol taraftaki mandal 3 numara tıraş için nasıl ayarlanacak? ikinci sorunum sağ taraftaki plastik vida ne için? Kullanım klavuzunda hiçbir yardımcı bilgi yok. Yardımcı olursanız bu acemiyi sorunlarından kurtarmış olursunuz, sağolun.
(06/07/2018, Saat: 01:32)rednight Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son iki yıldır 3 numara saç tıraşı olan biriyim ama forumda da birçok üstadın yazdığı nedenlerden dolayı kendi saçımı kendim kesmeye karar verdim ve dün moser blue edition aldım. Lakin aceminin acemisi olduğumdan birçok sorunla karşılaştım. ilk olarak sol taraftaki mandal 3 numara tıraş için nasıl ayarlanacak? ikinci sorunum sağ taraftaki plastik vida ne için? Kullanım klavuzunda hiçbir yardımcı bilgi yok. Yardımcı olursanız bu acemiyi sorunlarından kurtarmış olursunuz, sağolun.

Ben de bir moser modeli kullanıyorum. Görselini paylaşır mısınız elinizdeki ürünün, belki yardımcı olabilirim.
(06/07/2018, Saat: 01:32)rednight Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son iki yıldır 3 numara saç tıraşı olan biriyim ama forumda da birçok üstadın yazdığı nedenlerden dolayı kendi saçımı kendim kesmeye karar verdim ve dün moser blue edition aldım. Lakin aceminin acemisi olduğumdan birçok sorunla karşılaştım. ilk olarak sol taraftaki mandal 3 numara tıraş için nasıl ayarlanacak? ikinci sorunum sağ taraftaki plastik vida ne için? Kullanım klavuzunda hiçbir yardımcı bilgi yok. Yardımcı olursanız bu acemiyi sorunlarından kurtarmış olursunuz, sağolun.

1-Sefim moserların icinden kalın kitapcık cıkar. Kitapcıga bakınız.
Yandaki plastik vidayla bir isiniz yok.
Elinizdeki urun klasik 1400 serisinin bir versiyonu. Tum 1400 serisi genel kullanım senaryoları sizin icinde gecerli.
https://www.youtube.com/watch?v=-S7qb2ny...nel=LifeTv

2- Yazınızda forumdaki bircok ustad vs. demissiniz. Siz ustadları tanıyor olabilirsiniz ama onlar sizi tanımıyor. Bir tanısma baslıgı acarsanız daha şık olur.

Saygılar.
aslında makineyle çok kolay yapılır da,3 numaradan daha uzun keserseniz ense tıraşını yapacak adam bulmanız lazım
Normalde kafamı haftada 2 kere kazırım ve saçım uzamaz ama bazen tembellik yapıyorum (özellikle kışları) ve saçım uzuyor, o zaman da philips'in çok başlıklı bir tıraş aleti var, teknosadan almıştım, onu kullanıyorum.
Arada bi 0 ae vururum,philips mini aletle , ama iyi bir makina alıp berber koltuğundan kurtulmak isterim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,670 14,440,768 18/03/2024, Saat: 21:40
Son Yorum: Johny White
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,133 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,983 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,162 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,163 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,107 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,061 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,899 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,163 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,760 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: