MWF - Monday Wednesday Friday
Merhabalar
İkinci refil mwf sabunum bitti. Bu sabunu çok sevdim. Ki ben aslında krem seven biriyimdir. Sabun benim tarzım değil. İkinci refil de bitince, bir süre başka sabunlara yönelmek istedim. Derken bir ilan gördüm. Ve bir kaç gün önce Hellhound komşumdan kaseli mwf aldım.

Sabun yapısı itibariyle kurumaya gelmeyen hemen kırılan bir sabun. Sık sık kullanmak gerek. Ama elde başka ürünler de olunca, ben de kendi kendime Monday Wednesday Friday temasını uydurdum. Smile Belki bir başka arkadaşımızın daha hoşuna gidebilir diye sizinle de paylaşmak istedim.

Saygılar.

8a0d05d24627d36985879fc4f675c389.jpg
Güzel fikir Sayın @m y r Smile
Bir sene kadar önce MWF almıştım. Elimdeki farklı bir çok sabun yüzünden uzun zamandır kullanmıyordum . Bayagi çatlamış. Arasına su sizmasin diye dilimleyip kabına geri bastım. Bu kışı tabac ve proraso sandal ağırlıklı geçirmeyi planlıyorum. Şu sıralar bozulmaya en yatkın olduğunu düşündüğüm sabun ve kremleri ilk olarak kullanıp bitirip belki gelecek kış MWF kışı yapabilirim Smile
Selamlar
Bence de güzel fikir Tongue
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Güzel tema komşumSmile Benimde sabun alasım var ama henüz hazırda bir kaç krem ve sabun var o yüzden aç gözlülük yapmak istemiyorum. Kremlerim ve sabunlarım bitince bende mwf,yada tobs almayı düşünüyorum..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Güzel sabuna güzel tema Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Güzel bende katiliyim. Smile
Geri kalan günleri de gelirse Semogue ile tamamlarsınız. Perşembeniz de free olur Tobs, Truefitt Hill vs. Smile
www.BarbarosRazors.com

Güzel bir tema olmuş komşum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: