Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar...
Selamlar,

Islak traştada illa ki komik anılarınız vardır.

Ben benimkilerle başlayayım;

Eminönünde tezgahtan wilkinson classic ve 10 adet wilkinson bıçağı 20 tl ye alarak başlamıştı ıslak traş sevdam... O zamanlar maliyet nedeni ile girmiştim (şimdi maliyeti çok arttı Smile)Satıcı jiletin tek tarafını 1 ay kullanabileceğimi söylemişti... Ben de hemen permanent kalemle tek tarafı işaretleyip yaklaşık 14 üncü kullanışımda "neden kesmiyor bu meret sahte mi acaba" diye forumlara dalmıştım. Olsun rekorumdur...

İlk usturama (sedef) jilet takmaya çalışırken izledim videolarda sert bir yere düzeltme amaçlı olarak bastırılıyordu. Aynen jileti aralıktan geçirip, jiletin karton kutusunu avuç içime alıp, bastırmıştım, işte tenimle jiletin ilk sıkı fıkı teması o gündür...

İlk astra jiletimi tavsiye üzerine aldığımda, wilkinsona takarak traşa başlamış, "vay ne kadar tahrişsiz!" diyerek ilk perdeyi tamamlamıştım. Sonrasında jileti takmadığımı farketmiştim...

Syg.
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Süper

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Traş olurken kendi kendime konuşuyorum bu fırçanın çok kılı dökülüyor diye. O esnada yanımda olan eşimin yeğeni o nedemek amca dedi. Bende yani saçları dökülüyor dedim.

Şöyle bir düşündü ve "dayımın BiOXCİN i ile yıkasak belki o zaman saçları dökülmez" dedi. Cevap veremedim traş nerdeyse traş yarım kalıyordu.
Every farewell is a new beginning.
(30/01/2014, Saat: 16:10)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traş olurken kendi kendime konuşuyorum bu fırçanın çok kılı dökülüyor diye. O esnada yanımda olan eşimin yeğeni o nedemek amca dedi. Bende yani saçları dökülüyor dedim.

Şöyle bir düşündü ve "dayımın BiOXCİN i ile yıkasak belki o zaman saçları dökülmez" dedi. Cevap veremedim traş nerdeyse traş yarım kalıyordu.

Yalniz ya bioxcin ise yararsa? Sonucta canli porsuga sursek ise yarayabilir! Olusune surmemek ayrimcilik bence

Yok üstad işe yaramaz yaa. Neticede insan için yapılmış bir ürün.

cepten gönderildi
Every farewell is a new beginning.
(30/01/2014, Saat: 12:47)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk astra jiletimi tavsiye üzerine aldığımda, wilkinsona takarak traşa başlamış, "vay ne kadar tahrişsiz!" diyerek ilk perdeyi tamamlamıştım. Sonrasında jileti takmadığımı farketmiştim...

Bu çok iyiymiş Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
silinmiştir
Cok guzelmis ustadim. Benim kayinpeder de oyle. Adama wilkinson classic verdim kenarlarini kirdi jilet tenine direk degmez ise tras olamiyormus

Ben de babam ile geçen bir diyaloğumu hatırladım.

Sanırım 15 yıl önce üniversite yıllarımda evde geçirdiğim bir yaz döneminde kartuşlu aletlerim ve jeller ile tıraş olup banyodan çıktığımda babam "Az önce tıraş olmadın mı sen? Bütün sakal yüzünde duruyor" dedi gülerek. Ben de kendimden emin bir şekilde "Yoo, jileti değiştireli çok olmadı sadece tersten almıyorum" demiştim Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(30/01/2014, Saat: 12:47)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hemen permanent kalemle tek tarafı işaretleyip yaklaşık 14 üncü kullanışımda "neden kesmiyor bu meret sahte mi acaba" diye forumlara dalmıştım. Olsun rekorumdur...
Üstad 14. sefere kadar dayandığına göre 12-13 seferde herhalde ortalama bir mutfak bıçağı keskinliğine düşmüştür Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,345 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  En uygun fiyata ıslak traş maliyeti mkeskus 10 12,851 24/01/2016, Saat: 23:54
Son Yorum: kasim1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: