Yeni Kullanici
Herkeze iyi tiraslar.
1994 yilindan beri ustura kullanicisiyim. Ama celik ustura degil tabiki. O zamandan beride ayni Ali Biyikli marka usturayi kullaniyordum. Taki usturami ve fircami Turkiyede unutana kadar. Neyse gelmeden ayni marka bir ustura edinip geldim. Ama husran oldu benim icin 2. ayinda simdiye kadar hatirladigim en guzel kesigi konudurdum hemde yanagimin ustune ki en son ne zaman yuzumu kestigimi bile hatirlayamiyorum.
Elim bir turlu alisamadi hep huzursuzdum. Bende mutlaka baska markalarda vardir edinebilecegim diyerek arama yapinca karsima siz ciktiniz ne mutlu ki.
Formunuzu yaklasik 10 gundur inceliyorum. daha ilk aklima girdiniz celik ustura diyerek. Tek derdim bileme olayi ama ustesinden gelicez artik.
Eski bir ustura almanin akillica olcagi telkinlerinizi kulak ardi etmeyerek basladim arastirmaya bakalim sonuclari begenicekmisiniz.

http://www.ebay.fr/itm/Rasoir-coupe-chou...51ba2facda

http://www.ebay.de/itm/PUMA-Rasiermesser...5afcc961ec
Öncelikle hoşgeldiniz, iki ustura da gayet iyi, 100 dolar altına alınacağını sanmıyorum fakat üstadların yorumu daha önemli
Aslinda 4 ustura daha var ama telefonumda bulduklarimi bilgisayarimda bulamadim. Onlarin da fiyatlari gayet cazip, gorunustede fena degil. Resimlerini yada linklerini telefonumdan gondermeyi beceremedigim icin fikirlerinize sunamadim.
Tesekkurler.
Dostum fiyatları cazip olabilir ama teklifte bulunan insanlar pusuya yatmış gibi bekliyorlar son dakika olduktan sonra hatta son saniyelerde yapılan teklifler aşırı artıyor bu nedenle iyi takip etmek gerekiyor bilginiz olsun.
Evet baska urunlerde basima sık gelen durum.
Pusudakilerden biri de benim. Bir dostum ikisinden birine talip olucak bende birinen vazgecicem artik. Bekliyip gorucez. Dedigim gibi diger 4 urunde cok cazip onlari da begeninize sunmak fikirkerinizi duymak isterim.
Selamlar.
Hoş geldiniz.
Hosbuldum, tesekkurler.
Hoş geldiniz ronin.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Hoş Geldiniz. Güzel ve hızlı bir giriş yaptınız kutluyorum sizi.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
aldıktan sonra link paylaşmanızı öneririm Smile
yeni pusuda bekleyen rakipler kazanmış olabilirsiniz Big Grin
aramıza hoşgeldiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Yeni başlayanlar için full rehber master44tr 7 2,724 07/06/2022, Saat: 22:20
Son Yorum: hasanandnexus
Exclamation Yeni başlayanlar için full rehber master44tr 0 1,181 04/06/2022, Saat: 01:09
Son Yorum: master44tr
  Yeni Usturalar ERTAN SUER Kubilay 22 23,358 30/05/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: d0vo
  Paul S.Zazadze 5/8 Yeni Katalin Saplı Usturam HorizoN 39 47,949 22/09/2014, Saat: 01:49
Son Yorum: ronin
  Yeni başlayanlar için çelik ustura tavsiyesi totan35 58 88,205 05/07/2012, Saat: 17:08
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: