Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye
Valla ustadim ben kendim de yanina bir ss alayim diye dusundum. Gunluk trasta ss kullanirim vs diye. Ama bu is teknik isi. Dx dururken yanina ss almak teknigi de farklilastiracak. Su an de makinami da biraktim. Sadece feather ac dx ile oluyorum tras. Once yordu. Ancak su an toparladim. Tek gecis ve 1-2 rotusa indi. Kesikte yok. Ayda 2 jilet harciyorum. Size onerim butceniz musaitse hep en iyisini alin aksi takdirde gozumuz kaliyor elinde sonunda daha fazla zarar edip aliyoruz. Zaten dx ayarindaki makina muhtemelen bizi gomer kalite olarak. Jilet konusunda ciddiyim ben siparis verecektim yarisini alabilirim. İsterseniz ben de getirtebilirim. Benim makina asagidaki bu arada. Syg. y8emagu9.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Teşekkürler son yorumunuz daha açıklayıcı oldu bende dx ile arasında kaldım bir kez alayım iyi olsun mantığı ile hareket eden bir insanım. ss Siparişini veriyorum o zaman, evde coolcut4 var feather jilet koyduğumda yanaklar sıkıntı çıkarmadı ancak boyun bölgesinde korkup "d"e ye geçiyordum , 2. kez kullandığım feather jilet ile "de" ye başladığım ilk zamanlarımda coolcut4 ile alt dudağın bittiği yere bir kesik atmıştım ondan beridir durur kenarda, ss in gelmesi tahminimce bir hafta sürer japonyadan genelde o sürelerde geliyor. O gelene kadar bende coolcut4 ile balon antrenmanına başlayayım.
Bahsettiğiniz ürünler bunlar mıdır siparişi geçeyim hemen.

http://www.ebay.com/itm/FEATHER-Professi...25909751c9

http://www.ebay.com/itm/FEATHER-Artist-C...1315719802
Ustadim dx iyi olan ss almaktan emin misiniz? Ss daha dusuk kaliteli ve yuvarlak agizli. Jilet icin evet link odur, saticiya mesaj yazin pakete sample yazsin ve giyati 30-40 usd gistersin

Syg

yok üstad ben kalite için dx e yönelecektim lakin siz günlük traş için mild olsun ve almayı düşündüğünüzü söyleyince ss e yönelmiştim, siz ne derseniz onu alacağım içimde kalacağına elimin altında olsun...
Üstad teşekkürler mahcup ettiniz beni öneriniz için gerçekten teşekkür ederim.

Günlük kullanımda dx ten rahatsız değilseniz onu alayım ki başka başlıklardan takip ettiğim üzere hoşnutsuzluk yaşamıyorsunuz. Bana taşıma kabı ve standı önemli işim gereği sene boyunca 3 4 ay kadar şehir dışında oluyorum bunu da yanımda götürürken sağlam olur gerçi coolcut4 ün deri kılıfı var onun ile taşımada sıkıntı yaşamam herhalde valizde.

Yakın çekim sakallarımı çeksem aslında daha sağlıklı yorum yapılabilir mi ? 1 senedir weishi ve perma sharp ile traş oldum sonra feather a dönmüştüm jilet olarak, featler ile 5 traş olabiliyorum, tek perde traş oluyorum neredeyse rotüşa ihtiyaç duymuyorum. ;Beni götürüyorum özel gün ise tersten tek perde yanaklar, boyunları normal yönde keserek traş olduğumda sorun yaşamıyorum
Ustadim mahcup olacak brsey yok. inanin sakal yapinizdan anlama sansim olmaz. DX alin o takdirde sorun yasamazsiniz. Eger gunluk trasta zorlanirsaniz kai mild, feather light veya proguard bicak alip dengelersiniz. Zaten feather jilet kullaniyorsaniz bastirmayip dik aci ile kesmeye alismissinizdir. Aklinizda kalmasin yalniz alacaksaniz satuciya mesaj yazin ki fiyati dengelesin. 75 eur alti birsey yazarak. Bir de jiletleri ve bicagi bence ayri kargoladin goze daha az batar. Syg

(19/06/2014, Saat: 00:57)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim mahcup olacak brsey yok. inanin sakal yapinizdan anlama sansim olmaz. DX alin o takdirde sorun yasamazsiniz. Eger gunluk trasta zorlanirsaniz kai mild, feather light veya proguard bicak alip dengelersiniz. Zaten feather jilet kullaniyorsaniz bastirmayip dik aci ile kesmeye alismissinizdir. Aklinizda kalmasin yalniz alacaksaniz satuciya mesaj yazin ki fiyati dengelesin. 75 eur alti birsey yazarak. Bir de jiletleri ve bicagi bence ayri kargoladin goze daha az batar. Syg

Üstad emin olmak adına soruyorum özel emsaj kutunuz doluymuş buradan yazayım dedim, acd-r ve acd-n modelleri var katlanan model acd-r oluyor dimi ?

acd-r http://www.ebay.com/itm/FEATHER-Professi...1323809233

acd-n http://www.ebay.com/itm/FEATHER-Professi...ub-DX-stra

japon recordsa mesaj attığımda sağolsun şu cevabı verdi

Hi,

I can mark the razor as a 'gift', 'used', and '$5' etc.

Kind regards,
Tatsuya
Kafalogdan da baktim evet dogru

zamanında vardı kullanmadık ebayden bi %10 indirim kuponu olsaydı iyi olacaktı 312$ tutuyor jiletlerle ustura

1 Türk Lirası = 0,448558 ABD ise 1$=2.22TL mi yapıyor bana mı öyle geliyor ne yaptı bu paypal böyle 697TL çekecem diyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,364 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 972 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,746 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,570 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,633 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,362 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,067 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: