Kullanılmayacak Usturanın Saklanması?
Bir taraftan klasik trasin asil ogesi usturadir jiletlilerle hile yapma derken bir taraftan da taslamasi ayri zor, kayislamasi ayri zor, saklamasi ayri zor, hijyeninayri zor, bakimi ayri zor, bir de riski cocuklarin eline gecse mazallah.... Bu kriterler beni iyice sogutuyor. Sonunda alacagim kopuk ile m3 o olacak...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Kuinsras soylemesi bile zorSmile Fates Warning de guzeldir. Saka bir yana artik kafam sismeden arabada dinleyebildigim birkac gruptan biri kuinsras

(18/03/2014, Saat: 20:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hedehodo Hocam sizde mi Smile
Forum da ne çok teneke müzik dinleyen varmış
Siz Alman grupları diyene kadar Queensrÿche da Alman grup zannediyordum.

Kreator i 2 kez canli izleme firsati buldum, en son izledigimde Dio nun alt grubu olarak gelmislerdi Maslak Venue'ye. O zaman Violent Revolution (berbat albumlerin baslangici) i cikarmislardi ve o saatten sonra bir daha yeni Kreator albumu dinlemedim. Kreator demek some pain will last, riot of violence ne biliyim bi people of the lie demekti.

(19/03/2014, Saat: 03:24)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kreator da iyidir Almanlardan. Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk

Hocam Artillery ve Sadus(bunu pek sevmem) haricindeki bahsettiginiz gruplari hic duymadim ama Thrash seviyorsaniz bence en unrated grup Helstar dir. Nosferatu albumunu tavsiye ederim size. Bu kadar iyi bir albume nasil populer olamamislar hayret verici, aslinda Pretty Maids(bunlar heavy) de boyle meshur olamamis ama muhtesem gruplardandir ..

(19/03/2014, Saat: 04:13)Viyaduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence kıymeti bilinmemiş Sadus ve Artillery var listede. Yenilerdense Havok, Speed Kill Hate ve Crisix de eklenebilir. Yine de çok iyi bir tablo Smile

Bi de video ekleyelim Helstar in en sevdigim parcasindan

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Usturanın tam ortada kapanmama problemi dt.krst 10 12,133 15/09/2013, Saat: 16:00
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: