Kullanılmayacak Usturanın Saklanması?
WD 40'ın içeriğini bilmiyorum, ancak pas "çözücü" olduğu için metale zarar verme ihtimali olabilir mi diye aklıma takıldı.
Streç de mantıklı. Nem kalmadığı sürece terleme yapmaz.
Thrash Metal resmi bitirdi beni @ihtilaf Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
iyice kurulayıp denenebilir o vakit.

@İhtilaf; çok şiddetli, beğen butonu istedim bir an.
Jiletler kağıda sarılıyor.
Viyaduk Hocam,metal genç işi biz Pink Floyd,J.Tull,Zeppelinden öteye geçemedik.

(18/03/2014, Saat: 15:16)Viyaduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WD 40'ın içeriğini bilmiyorum, ancak pas "çözücü" olduğu için metale zarar verme ihtimali olabilir mi diye aklıma takıldı.
Streç de mantıklı. Nem kalmadığı sürece terleme yapmaz.
Thrash Metal resmi bitirdi beni @ihtilaf Smile

Teşekkürler Hocam,borcunuz olsun.
Başkan ileride butonları eklerse alacağım olur.

Bitkisel yağları geçtik asitli oldukları için,bir de kemik yağları varmış.
Çok daha yağlayıcı ve en ince yerlere nüfuz ediyormuş.

(18/03/2014, Saat: 15:20)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyice kurulayıp denenebilir o vakit.

@İhtilaf; çok şiddetli, beğen butonu istedim bir an.
İhtilaf hocam sağolun, ben ısı-enerji alanında nispeten daha iyiyim, malzeme bilgim kullandığımız ve benzer malzemeler dışında zayıf sayılır.
Wd40 ın zararlı olacağını sanmıyorum ama yine de bir araştırayım.
Ihtilah hocam oyle logolar gordum ki inan gencligime dondum. Masallah neredeyse hepsi Alman thrash gruplari. Agent steel (bunlar eskiden holy terror du), holy moses filan, aman sabahlar olmasinSmile
hedehodo Hocam sizde mi Smile
Forum da ne çok teneke müzik dinleyen varmış
Siz Alman grupları diyene kadar Queensrÿche da Alman grup zannediyordum.

(18/03/2014, Saat: 19:56)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ihtilah hocam oyle logolar gordum ki inan gencligime dondum. Masallah neredeyse hepsi Alman thrash gruplari. Agent steel (bunlar eskiden holy terror du), holy moses filan, aman sabahlar olmasinSmile
(18/03/2014, Saat: 19:56)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ihtilah hocam oyle logolar gordum ki inan gencligime dondum. Masallah neredeyse hepsi Alman thrash gruplari. Agent steel (bunlar eskiden holy terror du), holy moses filan, aman sabahlar olmasinSmile

Kreator da iyidir Almanlardan. Big Grin

Kubilay üstadın saklama önerileri olacaktı bir yerlerde sanki.

Sent from my iPad using Tapatalk
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
unutulmuş gitmiş arada, teşekkürler hatıraltma için. tek tek arayıp buldum Blush

kubilay dostumuzdan alıntı;
Usturayi iyi kuruladiktan sonra bir saat kuru ve nemli yerden uzakta sapindan açik bir yerde birakacaksiniz. Sapin içindeki su gitsin.
Kagit atabilirsiniz, hem de o kagitta paslandiysa meger ! ( pas lekeleri mevcuttur hala kagitta kontrol edebilirsiniz). Usturayi hergun kullanacaksaniz eger, o zaman kutusuna yerlestirim nemden uzak bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Birkaç gun kullanmasaniz o zaman onu makina yagi ila yaglayiniz. Nalburiyeden buldugunuz basit makine yagi ila yeter. O yag 100 / 100 parafinden olusuyor. SINGER dikis makinesi yagi de super. Asla bitkisel kullanmayiniz !

(19/03/2014, Saat: 03:24)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kreator da iyidir Almanlardan. Big Grin

(19/03/2014, Saat: 03:24)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kreator da iyidir Almanlardan. Big Grin

Bence kıymeti bilinmemiş Sadus ve Artillery var listede. Yenilerdense Havok, Speed Kill Hate ve Crisix de eklenebilir. Yine de çok iyi bir tablo Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Usturanın tam ortada kapanmama problemi dt.krst 10 12,104 15/09/2013, Saat: 16:00
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: