Antika makinalar
Yok eski oldugundan öyle görünüyor bugün rodaj ya da gümüş kaplama olayını araştıracağım...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
altin kaplama 100-150 lira arasi olur diyor kuyumcular
rodaj ne kadar olur acaba ? yani radyum ?
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
radyum kaplama yok sanırım ama nikel, krom, altın ve rodyum kaplıyorlar.
krom ne nikel kaplamanın çok uçuk rakamlar çıkacağını sanmam.
(01/03/2012, Saat: 10:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: krom ne nikel kaplamanın çok uçuk rakamlar çıkacağını sanmam.

mesele rakamdan ziyade bakis acisi. ornegin krom ya da nikel kaplama yapanlar ya otomobil parcasi ya batarya aksami ya da sandalye bacagi kaplayan fabrika ya da atolyeler. onlara gore minicik bir parcayla ugrasmaya degmez. ayrica kaplama yapilirken onceki kaplama cozunuyor ve tankin icindeki maddeye karisip diger kaplamanin kalitesini bozma ihtimali de var diye biliyorum
(01/03/2012, Saat: 10:56)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/03/2012, Saat: 10:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: krom ne nikel kaplamanın çok uçuk rakamlar çıkacağını sanmam.

mesele rakamdan ziyade bakis acisi. ornegin krom ya da nikel kaplama yapanlar ya otomobil parcasi ya batarya aksami ya da sandalye bacagi kaplayan fabrika ya da atolyeler. onlara gore minicik bir parcayla ugrasmaya degmez. ayrica kaplama yapilirken onceki kaplama cozunuyor ve tankin icindeki maddeye karisip diger kaplamanin kalitesini bozma ihtimali de var diye biliyorum

Silah kaplama yapan yerler bu gibi istekleri kabul etmektedirler.
(26/02/2012, Saat: 21:32)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img]jileet.jpg[/img] makina bu bakalım tanıyan çıkacak mı?

Arkadaşlar karl Engels bu makinadan bulan arkadaşlar olursa hemen alsın .. 89 dan bile daha konforlu bir traşının olduğunu söylüyorum ki mühle 89 benim hit makinam ...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
Punktal 101 ile oldukça benzer.
Kaplanması konusunda problem olacaktır büyük ihtimalle çünkü malzemesi Zamak ya da Döküm Çinko (Pot Metal). Kaplamasının sökülmesi ve yeniden kaplanması problemli bildiğim kadarıyla.
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antika kurşun amerikan asker tıraş takımı BigHillMe 4 8,852 15/05/2012, Saat: 19:02
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: