Black Nonslip Handle Silver Tone Double Edge Safety Razor
arkadaşlar eskişehirde malum bir metin amca var forumda konusu geçmiştir.orda bir alet gördüm fakat ismini bilmiyordum forumda eski arkadalarada sordum tip olarak lion a benziyo fakat üzerinde isim falan yazmıyo bilen var mıdır veya daha önce konusu geçti mi ben göremedim de.

9ie83c.jpg
Çin malı aletlere benziyor. internette yüzlerce farklı marka altında bulabilirsiniz o aletten.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
$(KGrHqVHJE4FJzW,e0MfBSeP+li3Bg~~60_57.JPG

http://www.ebay.com/itm/Black-Nonslip-Ha...2a28827bb9

Model olarak Gillette Tech replicaları
bunun uzerınde hıc bırsey yazmıyoda marka olarak bırde metın amca bıraz kazıkcıdır fıyatına 15 tl dedı sormadan almak ıstemedım
.
Metin Amca pazarlıkla 10 TL ye bırakacak galiba,
Bence Wilkinson Sword yada Ri,mei almak daha makul
onlar var zaten ustad metın amca nuh der peygsmber demez ne mumkun pazarlık bıgroc makıne var ya onu 35 tl satıyo sız dusunun artık:-))
Metin amcaya hayırlı satışlar dileyin ve çıkın dükkandan.

Hatta tam kapıdan çıkarken arkanızı dönün "Elimde 100 kadar bigroc makine var, 15 TL'den alır mısınız" diyin Smile

(20/03/2014, Saat: 00:02)best Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onlar var zaten ustad metın amca nuh der peygsmber demez ne mumkun pazarlık bıgroc makıne var ya onu 35 tl satıyo sız dusunun artık:-))
www.BarbarosRazors.com

ustadım kendısıne gore eskden en ucuz o satıyo :-)) Kendısı yıllardan bu ısı yspıyo esnaflıgında bır adabı olmalı esknın gızlı zengınlerındedır ıhtıyacıda yok anlıcagın boyle ınsanlara cok kızıyorum aslında ...
Merhaba

Bu aletin benzerini ben de dün kullandım. Agresif değil kesinlikle ama Ming-Shi gibi de rahat değil. ISENA gibi kör bir jiletle kullandım. Astra ile daha iyi performans verebilir.
(21/07/2014, Saat: 15:56)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Bu aletin benzerini ben de dün kullandım. Agresif değil kesinlikle ama Ming-Shi gibi de rahat değil. ISENA gibi kör bir jiletle kullandım. Astra ile daha iyi performans verebilir.

Bu aletin kafa kısmı çok iyi ancak sapı plastik olduğundan çok hafif kalıyor. Bu sorunu çözmek için wilko plastik sapın içine metal atmış. Fakat ben çok iyi bir yöntem buldum. Nerox gibi aşırı agresif ve tehlikeli aletin oldukç ağır olan metal sapını bunun kafasına taktım ve ideal bir tıraş aleti çıktı. Rimei Den daha oturaklı ve ağır oldu. Nerox görürseniz kaçırmayın alın sapı bir harika.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: