Rapira Swedish Supersteel
(01/12/2015, Saat: 16:06)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira Swedish Supersteel bana da gitti.Bence de PoliSilver'a yakın bir jilet.Yani PoliSilver bulamazsam bunu alırım.Şu ana kadar yirmiden fazla jilet denedim. F/P olarak da, ayrıca tek kullanımlık performans dahil mavi astra gerçekten şaşırttı beni.

Ben de tam bunu diyecektim. Tıraş karakteriyle Polsilver'ı andıran bir jilet olduğunu düşünüyorum. Yeşil Astra'dan daha cilt dostu olduğu kesin.
Bu hafta 1 paket aldım.5 paket alsam da olurmuş.Keskinliği beni memnun etti.
Bende genel yorumlara katılıyorum keskinliği orta - orta üst aralığında, konforu ise gayet iyi .. Tıraşlarımda genellikle 34 c , 37 c ve shavette kullanıyorum .. 34 c ye keskinliği bir kademe az gibi geliyor.. Ancak 37 c ve shavette ile uyumunu çok beğeniyorum .
Gittigidiyor sitesinden aldım. Sahte olma durumu olabilir mi? Zira uygun fiyattan aldım. İlk tıraşımı da oldum gelir gelmez. Çok jilet denemişliğim yok ama kötü jilet duygusu yaşamadım.
(03/05/2017, Saat: 16:23)new38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gittigidiyor sitesinden aldım. Sahte olma durumu olabilir mi? Zira uygun fiyattan aldım. İlk tıraşımı da oldum gelir gelmez. Çok jilet denemişliğim yok ama kötü jilet duygusu yaşamadım.

Merhaba,bende aynı siteden aldım, memnunum, sahte olduğunu düşünmüyorum, gayet tatminkar, karakter olarak Polsilver-Voshdok arasına konumlandırabilirim.Saygılar.
Evet,ben de aldıktan sonra çok kullanma fırsatım olmadı. Yeşil astra stoğum fazla. Şu an kalitesi hakkında objektif değerlendirme yapamayacağım. Ancak 5li fiyatı impada 3 tl ben 100'lüğünü 20tl'ye aldım. O yüzden sahte olma ihtimalini düşündüm. Gülelgüle kullanın. İyi bayramlar.
Ben de birkaç ay önce Gittigidiyor'dan 100 adedini 10 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu hafta 16 TL gibi bir fiyata çıkmış. Bu fiyatıyla bile şüphe uyandırıcı olduğu kesin. Yine de aldığım o ilk partiden bir paketi açtım ve denediğimde hiç de fena olmadığını gördüm. Bu hafta birkaç defa daha kullanıp kararımı kesinleştirmek istiyorum ama yüksek ihtimalle sahte değilmiş.

Bulduğum tek fark, GGidiyor'dan aldığım serinin üzerinde rapira@imail.ru e-posta adresi varken daha önce eBay üzerinden aldığım makinalarla gelen tekli paketlerde rapira@mtim.net yazıyordu. Sizin orijinal dediklerinizde durum nasıl?
Rus jiletlerinda bana göre en garantili yöntem ya İmpa'dan almak ya da eBay'den güvenilir bir satıcıdan almak. Yoksa piyasada çok fazla sahte jilet var.

Bu arada Rapira'nın güncel bütün ve eski üretim 3 farklı jiletini denedim. Hepsinin üzerindeki mail adresi rapira@mtlm.net
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(07/09/2017, Saat: 17:52)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de birkaç ay önce Gittigidiyor'dan 100 adedini 10 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu hafta 16 TL gibi bir fiyata çıkmış. Bu fiyatıyla bile şüphe uyandırıcı olduğu kesin. Yine de aldığım o ilk partiden bir paketi açtım ve denediğimde hiç de fena olmadığını gördüm. Bu hafta birkaç defa daha kullanıp kararımı kesinleştirmek istiyorum ama yüksek ihtimalle sahte değilmiş.

Bulduğum tek fark, GGidiyor'dan aldığım serinin üzerinde rapira@imail.ru e-posta adresi varken daha önce eBay üzerinden aldığım makinalarla gelen tekli paketlerde rapira@mtim.net yazıyordu. Sizin orijinal dediklerinizde durum nasıl?

Selamlar, bende GG'dan aldım, benim pakette de Rusya ru uzantısı var mail adresi olarak, ben ürünün orjinal olduğunu düşünüyorum, tıraşından memnun kaldım.
Rapira'yı üreten Мосточлегмаш (Mostochlegmash) yani nam-ı diğer MTLM firmasının web sitesine girince (http://www.mtlm.net/contact.html ) iletişim bilgileri olarak rapira@mtlm.net ve info@mtlm.net adresleri verilmiş. Mail adresi değişir ama telefon numaraları değişmez. Verdiğim linkten bir de telefon numaralarını karşılaştırsın .ru uzantılı paketi olan birisi. Yine de bu kadar kafa yormak yerine direk İmpa'dan alınabilir.

Bu arada Türkiye distribütörü Kartal'daymış.

Турция

“Elti Kozmetik Urunleri Dis Tic. Ltd. STI
Kordonboyu Mah. 23 Nisan Cad. Sitkibey Ishani ½ Kartal/ Istanbul
Tel.: +2163878085
+5334575348
Fax: +2163896107
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 270,811 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Rapira Platinum Lux Lord Sparhawk 50 39,034 28/09/2021, Saat: 13:08
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,263 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA eggman 176 189,551 05/06/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: jegal
  Panpa Rapira farkli ambalaj Dumanus 1 2,269 09/04/2019, Saat: 20:29
Son Yorum: sakal
  Rimei-silver blue-rapira kiyaslama Saltuk 2 5,616 23/03/2016, Saat: 15:29
Son Yorum: Saltuk
  Rapira Jilet Ambalajı Mauser 9 13,520 28/10/2015, Saat: 21:25
Son Yorum: Mauser
  Rapira Super Stainless (Lacivert) theunnamed 1 6,763 24/10/2013, Saat: 23:10
Son Yorum: deVille

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: