BRUT CLASSIC
Uygun bir yüz kremi arıyorum uzun süredir, var olan tüm kremler sanki el ve vücut için üretilmiş Sad.
Sözünü ettiginiz iki kremi not aldım @martin abi Smile.

(27/03/2014, Saat: 18:51)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brut de old spice gibi 70 li yılların klasik ve de unutulmaz aftershave idir. Lord üstat en iyisini bilir bu konuda.

Ben rotasyonla

OLD SPICE
BRUT ve
TABAC

kullanıyorum (eeee 50 ye merdiven dayadık artık)

benim tavsiyem yaz kış alkollü aftershave'lerden sonra mutlaka balsam kullanmak lazım. Balsam yerine NIVEA Pure Natural Gündüz Bakım kremi de çok iyi gider. Ama alternatif olarak body shop white musk süper bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27/03/2014, Saat: 18:51)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brut de old spice gibi 70 li yılların klasik ve de unutulmaz aftershave idir. Lord üstat en iyisini bilir bu konuda.

Ben rotasyonla

OLD SPICE
BRUT ve
TABAC

kullanıyorum (eeee 50 ye merdiven dayadık artık)

benim tavsiyem yaz kış alkollü aftershave'lerden sonra mutlaka balsam kullanmak lazım. Balsam yerine NIVEA Pure Natural Gündüz Bakım kremi de çok iyi gider. Ama alternatif olarak body shop white musk süper bence.

Bu yazılanlardan sonra Old Spice, Brüt Classic ve Nivea Aloe Vera katkılı Gündüz kremi aldım. Old Spice çok hoş, Brüt' ü daha yeni bulduğum için deneyemedim. Ama Gündüz Kremini denedim. Azıcık kullanmama rağmen bayağı verim aldım, Sağolun @martin abi Smile.
Bu arada Brüt kokusu da çok hoş, klasik. Bu AS ler bende bağımlılık yaptı Big Grin.

Sent from my iPad using Tapatalk
merhaba.yabancı sitelerde brut dominant ve brut attitude olarak iki yeni aftershave gördüm kullananlar varsa yorumlarını paylaşabilirlermi acaba ürünler hakkında.brut klasik yeşil ağır bir koku bana göre acaba bu çeşitlerin kokusu biraz daha ferahmıdır.aftershave losyonları cilt bakımı olarak değilde kokusu için kullanıyorum genelde boynuma sürerek.cilt için balsam ve krem kullanıyoyum.bu sebeple bana kokusu ferah ve kalıcı bir losyon tavsiye edermisiniz.
25tgg34.jpg

aslında bu "some men just need to be slapped" serisini 90'ların başlarında yayınlamışlardı. hatırlayanlar? Blush
Acta est fabula, plaudite.
Bende brütün madalyalı parfümü var. Hoşuma giden bir kokusu var. Hacı yağına benzeten insanlar da var. Ama şişenin şekli yeşilinin rengi madalyonu ve kokusuyla benim vazgeçilmezim oldu. Diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(19/02/2015, Saat: 00:27)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende brütün madalyalı parfümü var. Hoşuma giden bir kokusu var. Hacı yağına benzeten insanlar da var. Ama şişenin şekli yeşilinin rengi madalyonu ve kokusuyla benim vazgeçilmezim oldu. Diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum.

Çam kokusu deyip geçiyorum ben hacı yağına benzetenlere. Koku hafızasından mıdır bilmem ama hep iyi, güzel anıları hatırlatıyor. Kolonya ve aftershave'i de başarılı. Bir kez aftershave balm'ını yurtdışından bir arkadaşım getirmişti, Brut sever olarak hala arıyorum.
Rotasyonsa bende kullanıyorum ve kokusunu ilaç eczane hastane kokusuna benzetiyorum:-)
nostaljik kokular bence yenilerr gore daha karakteristik ozellikler tasiyor.tipki eski arabalar gibi.yeni model arabalarin hepsi birbjrine benziyor mesela.eskiden bir urun yaparken uzerine dusunuyorlarmis simdilerde ise tutan modeli kopyalayip ufak rutuslarla farkli bir urunmus gibi satmaya calisiyorlar.
madalyonlu brut parfum hepsiburada da indirim suan.
100 tl den 30 tl ye dusmus ilgilenenlere duyrulur.

(19/02/2015, Saat: 01:08)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nostaljik kokular bence yenilerr gore daha karakteristik ozellikler tasiyor.tipki eski arabalar gibi.yeni model arabalarin hepsi birbjrine benziyor mesela.eskiden bir urun yaparken uzerine dusunuyorlarmis simdilerde ise tutan modeli kopyalayip ufak rutuslarla farkli bir urunmus gibi satmaya calisiyorlar.
madalyonlu brut parfum hepsiburada da indirim suan.
100 tl den 30 tl ye dusmus ilgilenenlere duyrulur.

Aslında bu tüketim odaklı ekonominin bir yansıması, o yılların hemen her ürününde bir karakter, kendine özgülük, dayanıklılık unsurları var iken günümüz ekonomisinin merkezini tüketim oluşturduğu ve devamlılığını sağladığı için kalıcı şeyler çıkması zaten firmanın varlık amacıyla tezat oluşturuyor. Keza hala Jaguar E-Type, Dodge Challenger, Ford Mustang ve Mercedes-Benz 300 SL'in nasıl bir tasarım harikası olduğu konuşuluyor.
tamam ''dna'' aynı ama brut var brut var bu konuda bilgi sahibiyiz di mi Huh Wink Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,667 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,955 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Pitralon Classic-Polar-Pure Aleksey 23 25,149 03/10/2020, Saat: 15:52
Son Yorum: onur7
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,250 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
Information İNCELEME:Burberry Classic Aftershave Losyon ahraz 12 7,848 14/02/2018, Saat: 02:52
Son Yorum: mehmetgonen
  Brut After Shave Passion Jackkk 2 6,167 01/09/2014, Saat: 18:20
Son Yorum: trache
  Brut Musk After Shave Lotion ohtararan 15 21,178 23/03/2014, Saat: 01:46
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: