Zeytin - Peynir - Yağ
@mavi üstad ben gölbaşında bir mandıradan aldım. Sanalpazarda satıldığını gördüm birde Smile
www.BarbarosRazors.com

(06/02/2015, Saat: 23:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mavi üstad ben gölbaşında bir mandıradan aldım. Sanalpazarda satıldığını gördüm birde Smile

Gölbaşı'da hangi mandıra? Yolum düşüyor bazen Gölbaşı'ya Wink
Toki konutlarında çiftlik mandıra ismi, esasında tam bir mandıra değil, mandıra görünümlü market Smile
www.BarbarosRazors.com

web sitesi de varmış, güzel.
Zeytin,Peynir her çeşit kahvaltılığı Tahmis Sokak Tahtakale Elif peynircilikten alıyorum.İsterseniz ürününüzü vakumlu olarak paket de yapıyorlar.
favori peynirim bu
diğer market peynirleri gibi
preslenmiş lor peyniri değil
gayet lezzetli

kaanlar_yumusak_geleneksel_beyaz_peynir.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
izmir kemeraltı havra sokağında yani ikiçeşmelik girişinden 100 mt içeride sağda
"meşhur peynircilik" var edip tepeli..
mutlaka beyaz peynirini denemelisiniz...inanılmaz lezzetli tadı resmen damağınızda kalıyor, yutkundukça hala o peynirin sarap gibi mayalanmış tadını üst damağınızdan alabiliyorsunuz..
uzun süre bekletilmiş olanlarladan rica edin beyaz peynirin..Wink
Ben yarım yağlı,inek sütünden mamül, kireçten hallice peynirleri hiç sevemem.

Gür Süt'ün Koyun-Keçi karışık Ezine ve İzmir tulumlarını beğenerek alıyorum. Eski kaşarı da başarılı. Beğendik'te mevcut.
Eğer Ege-Trakya civarında oturan varsa Tacettin Temel'in Ezine peynirini şiddetle tavsiye ederim. Hoş oralarda oturunca Tacettin Temel'e kadar neler var?
Zeytin ve zeytin yağı memleketten zaten geliyor, o konuda pek sıkıntımız yok. Zeytinyağı'nın fiyatını bile bilmem..Ancak Nar firmasının Acı biber çeşnili bir zeytinyağı var, özellikle salatalarda,pizzalarda tavsiye ederim. Onun dışında eşim özellikle siyah zeytin çok sevdiği için Marmarabirlik tercih ediyorum.
(06/02/2015, Saat: 22:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun
İlk siparişi ne zaman verebilirim
@mancho ya küflü peynir Alfred e mesir macunu göndereceğim

Alfred Amca çok sevindi, ne zaman gelir diye soruyor Smile Bangkok'a gidecekmiş, bayii turu varmış Arko'nun Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Alfred Amca merak etmesin
Bütün Manisa seferber oldu
Macun yapıyor.

Uzakdoğu baltacı ruhunu görsün :-)
Bu arada toplantı yeri yeni üretim üssü Malezya da !

(07/02/2015, Saat: 17:10)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alfred Amca çok sevindi, ne zaman gelir diye soruyor Smile Bangkok'a gidecekmiş, bayii turu varmış Arko'nun Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Zeytin Nasıl Yapılır? Yagmurari 2 1,963 04/01/2020, Saat: 02:27
Son Yorum: MetsGo
  Tarım Kredi Elit Zeytin Kolonyası İncelemesi yarhasan 4 14,317 23/12/2012, Saat: 00:07
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: