ZIRH ürünleri
ZIRH adında bir marka var arkadaşlar, zaman zaman görüyorum ama bugüne kadar kullanmış olan görmedim. Aramızda herhangi bir ürününü kullanan var mı acaba ?

zirh0014m_1_m.jpg?version=02040736
zirh0012m_1_m.jpg?version=02040736
www.BarbarosRazors.com

2i04tuf.jpg

Üstadım bu cilanın cilt için kullanılanı galiba cidden şişe direk bana bunu hatırlattıSmile
ilk reklamlarını gördüğümde 2000li yılların başlarıydı yanılmıyorsam. sevil parfümeri satıyordu, o vakitler öğrenciydik epey pahalı geliyordu ürünleri, geleneksel tıraştan haberimiz de yoktu tabii.

ekleme; meslea kremi 20 dolar fiyat ile performans puanı 100 üzerinden 80 almış askmen' den (reklam olmadığına inanır isek). tanıtıma fazla yüklenen bir marka, ilk ülkemize geldiğinde de hatırlarım, tam sayfa ilanları olurdu. tercih ettiğim ürünlerin geleneksel bakış açısı karşısında popüler kültür ürünleri gibi geliyor bana. denenebilir çeşit açısından lakin o fiyata kendini ispat etmiş ürünler var.
bir donem satıcıları sitemizde urunu yere goge sıgdırılamaz sekılde
tanıtıp kullandım cok memnun kaldım
doga ustu vs. dıyerek urunlerını tanıtmaya calısıyordu
kendı urunlerı oldugunu belırtmeden
zıra konunun ustaları bılındık hıcbır urunden bır ustunlugu olmadıgını
soyleyınce
ılk mesajları bu urunu ovmek olan uyeler uzaklastırılıp
pek onemsemedıgımız urunler arasında yerlerini almıştı...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Türkiye'de olabileceğini düşünerek arama yapmak hiç aklıma gelmemişti üstadım Smile

http://www.hizlial.com/kozmetik-kisisel-...cilt-bakim

(03/04/2014, Saat: 00:04)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk reklamlarını gördüğümde 2000li yılların başlarıydı yanılmıyorsam. sevil parfümeri satıyordu, o vakitler öğrenciydik epey pahalı geliyordu ürünleri, geleneksel tıraştan haberimiz de yoktu tabii.

ekleme; meslea kremi 20 dolar fiyat ile performans puanı 100 üzerinden 80 almış askmen' den (reklam olmadığına inanır isek). tanıtıma fazla yüklenen bir marka, ilk ülkemize geldiğinde de hatırlarım, tam sayfa ilanları olurdu. tercih ettiğim ürünlerin geleneksel bakış açısı karşısında popüler kültür ürünleri gibi geliyor bana. denenebilir çeşit açısından lakin o fiyata kendini ispat etmiş ürünler var.
www.BarbarosRazors.com

var var, hala gözüme ilişiyor bazı bazı. bir de denemekten beni alı koyan sebeplerden birisi ürünü canlı görmek oluyor hep. paketi o fiyatın hissini vermiyor birtürlü. sanki ürünü alınca "ya çok mu verdim acaba Huh" hissi oluyor Smile paylaştığınız ikinci fotoğrafa bakarsanız, belli ediyor biraz.
Ben yüz kremi tıraş kremi göz altı kremi birkaç parça bişey daha vardı hepsi zırh babam sevilden almıştı hediye olarak ama 2006 yılı gibiydi hakkında hiçbirşey hatırlamıyorum. Tek hatırladığım saçma sapan pahalı olduğu idi.
e mail adresim tipsol@me.com
Prepare diye bir tıraş öncesi yağı vardı. Sample olarak kullanıp memnun kalmıştım.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Resimdeki ürünü almıştım kullanmak yeni nasip oldu
ürün fırçasız kullanıma yönelik 250ml bir kap içerisinde geliyor
özellikle sıcak bir banyo sonrası az miktarda yüzünüze sürmeniz yeterli
aloe vera ve mentol içeriyor epey ferahlatıcı etkisi var

benzer olarak Kiehl's markasının ürününü denemiştim
zırh daha iyi gibi

fiyatı 23 lira, Gratislerde bulunuyor

2dl4v8p.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,808 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri ckeskin 19 13,742 25/11/2019, Saat: 18:38
Son Yorum: Razorlazer
  doakozmetik.com lütfen geleneksel tıraş ürünleri üretsin... calexico 11 7,040 24/07/2019, Saat: 00:25
Son Yorum: ziyanınjileti
  YENİ TIRAŞ ÜRÜNLERİ impaticaret 18 17,178 22/11/2018, Saat: 12:49
Son Yorum: ohtararan
  Nivea tiras sonrasi urunleri begeniyor musunuz ? Rigbie 3 2,986 26/10/2018, Saat: 11:15
Son Yorum: sfenks
  Badem kokulu tıraş ürünleri Lord Sparhawk 1 5,190 18/05/2015, Saat: 05:39
Son Yorum: ozgun41
  Acca Kappa Ürünleri ferhat1905 1 4,115 23/03/2015, Saat: 17:21
Son Yorum: tipsol
  Jiletin Tarihi ve Yerli Malı Tıraş Ürünleri porsuk 8 11,429 23/12/2014, Saat: 22:18
Son Yorum: porsuk
  Moskova' da geleneksel tıraş ürünleri bataryan 7 9,784 05/07/2014, Saat: 01:52
Son Yorum: crionics

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: