Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri
Vintagescent'ten semogue alırken bir kez daha düşünün. Shaving Equipments yaz diye belirtmeme rağmen: (Neyseki gümrük 3.60TL damga vergisi ile teslim etti)

2nlctw8.jpg
www.BarbarosRazors.com

Bruno ya bak söylemene rağmen kozmetik yazmış tam dayaklık
e mail adresim tipsol@me.com
Pes arkadas acik davetiye resmen bir kisiye garezin olsa ancak bu yapilir yani
@deville üstadın da başına gelmişti aynı şey, bende oradan yola çıkarak belirttim shaving equipment yazmasını ama nafile.
www.BarbarosRazors.com

Bruno anlamıyor, garip adam

Sent from my iPad using Tapatalk
Arkadaşlar gift & cars 'den 4 adet refil sabun siparişi verdim sonucu yazıcam.
Gift& cars'den sipariş vermemde geçen gün arkadaşa teslim olan paketi referans aldım zira alış verişi oradan yaptığını söylemişti.
Ayrıca geltir indirimide hala devam ediyor.
(08/05/2014, Saat: 00:11)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruno anlamıyor, garip adam

brunoyu yakından tanıyorsunuz galiba amcaoğlu mu ?Wink
Hayır tanımıyorum ancak buradan gönderilen her siparişte adama kozmetik yazma diye uyarıda bulunuluyor, takmıyor. Mesela ispanyol şirketi olan gifts and care paketi dilediğiniz gibi yolluyor.

Gift & Care kozmetik değildir diye belirtmek gerekir mi? Ben herhangi birşey belirtmedim?
Benim ürünlerde dün elime geçti. Takip kısmında, ''Torbaya eklendi'', ''Torbadan alındı'' gibi ibareler dışında, gümrük adına herhangi bir adım göremedim bende. Sadece Ukim'de 15 gün bekleyince geri gidecek diye şüphelendim. Arayınca sistemlerinde sorun olduğunu ve gecikmeler yaşandığını söylediler. Ama nihayetinde 30. gününde elime ulaştı paketim. Ayrıca, paketi açınca biraz hayal kırıklığına uğradım. 3'ü kardeşime 4'ü hediye olmak üzere 7 telefon kabı vardı paketin içinde. Açtığımda sadece 3 tanesi çıktı.

Sonra, tıraş kremlerinden birini açıp baya bir mıncıklamışlar. Ve neredeyse yarısı eksik olarak çıktı. Anladığım kadarı ile telefon kaplarının fazla olmasını ticari olarak falan değerlendirip el koydular. Yada çaldılar. Çaldılar diyorum çünkü, geçmiş senelerde aldığım bir dizlik te çalınmıştı.

Neyse kaplar pahalı olmadığından fazla bir zararım yok. Allah'tan tıraş aleti, fırça gibi şeylere zarar vermemişler. Son olarak benim paketimin boyutu da oldukça küçüktü. Yaklaşık 25-10-20h gibi bir boyuttaydı. Bundan dolayı gümrüğe takılmamış yada inisiyatif gösteren bir memurdan dolayı giriş yapmış olabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sabun kabı ve sample kabı firmaları Soner 0 2,208 17/05/2019, Saat: 12:40
Son Yorum: Soner
  Sabun Kabı Migros muratti 7 12,635 23/02/2019, Saat: 16:20
Son Yorum: Zeyes
  Almanyadan sabun tavsiyesi Cheesepants 21 16,494 04/01/2019, Saat: 00:26
Son Yorum: Serjames
  GÜMRÜK SINIRI 22 EURO YA DÜŞÜRÜLÜYOR izbe 15 8,106 06/06/2018, Saat: 23:54
Son Yorum: dikdik_s
  Süer Kozmetik - Rasoir Sabre France Kubilay 53 39,938 27/09/2016, Saat: 17:27
Son Yorum: cbaytan
  doa kozmetik ohtararan 39 39,349 24/03/2015, Saat: 02:31
Son Yorum: Bruce
  Gümrük'te takılan ürünler? padcom 11 15,803 14/06/2014, Saat: 09:56
Son Yorum: impaticaret
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,529 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,977 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,365 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: