Erasmic
hemen bir noter bulup siteye üye yapıyorumIdeabazı ürünlere '' şehir efsanesi'' yazdığım zaman noter efendi de beni tekzip edenleri tescil etsinCool

hemen defansa yığılmayın şaka şaka şaka SmileSmileSmile

(04/06/2012, Saat: 11:02)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Erasmic i Tabac tan daha koruyucu ve rahat bir urun olarak goruyorum acıkca.
cok hos bir sabun. damla sakizi kokusu aldim. tavsiye ederim.
Emiriko'dan aldığım stick versiyonunu bugün denedim.

Şimdiye kadar, arko ve Man's kremlerini, arkonun sabunu , Gilllette ni jelini ve tüp köpünü kullandım.

Bu çok farklı, tam istediğim kremsi bir kaliteye sahip. Arko ile mukayese edilemez bence. Bendemi sorun arkoda bilmiyorum hemen kuruyor uçuyor havaya. Bu ise mentolü ile kalıcı ve kremsi halde bekliyor. Hali ile jilet kayıyor.

Stick olduğu için 12.5 tl olmasa da ( UK'de kargo ile 13 ediyor gerçi) 7.5 10 TL arası çok rahat alınabilecek bir sabun. Tabi ben tasını bulsam alırdım,nedense yüzde sürülen sticklere alışamıyorum.

10/7.5
Soru neden col conk zor köpürüyor da erasmic MUHTEŞEM köpürüyor dersiniz?
cevap

çünkü erasmic'in içinde deterjan (SLS) var tabi ki muhteşem köpürür

İngiltere'den yeni getirttim daha tıraş olmadım yarın olacağım. Kokusu damla sakızlı ve cidden cok ferahlatıcı. Ama SLS li olmasına üzüldüm. keşke para verip almasaydım. Ama yine de arada kullanılabilir sırf kokusu için.
Col.Conk daha mı temiz Erasmic'e göre o zaman??
(28/08/2012, Saat: 02:39)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cevap
İngiltere'den yeni getirttim daha tıraş olmadım yarın olacağım. Kokusu damla sakızlı ve cidden cok ferahlatıcı. Ama SLS li olmasına üzüldüm. keşke para verip almasaydım. Ama yine de arada kullanılabilir sırf kokusu için.
kullanmadım ama içinde SLS yok iyi bir gliserin sabunu olarak biliyorum. İhtilaf üstat iyi bilir

(28/08/2012, Saat: 02:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Col.Conk daha mı temiz Erasmic'e göre o zaman??
gliserin li sabun kullanmak isteyenlerin mutlaka bir kere denemesi gereken bir sabun
tabac kadar sert ,renk,koku,homojenlik güzel
sıcak suyu ve bristle fırçayı seviyor,porsuk fırçayla uğraştırabilir yada yükleme uzun sürer
sabunla tıraş olmayı sevenler için, ingiliz sabunlardan farklı bir yapıda sabun

saygılarımla

(28/08/2012, Saat: 02:47)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kullanmadım ama içinde SLS yok iyi bir gliserin sabunu olarak biliyorum. İhtilaf üstat iyi bilir

(28/08/2012, Saat: 02:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Col.Conk daha mı temiz Erasmic'e göre o zaman??
Sabah Erasmic'le tanıştık. Feather'la aynı jiletle üçüncü tıraşımı oldum. Kayganlık, köpük dayanıklılığı, köpürma ve koku iyi. İçinde SLS olmasaymış iyi bir sabun olacakmış. Diğer ucuz sabunlar olan palmolive ve wilkinsonda SLS yok. Onlar da bence hiç fena değil palmolive stick'in kokusu da gayet hoş. Tabi hiç biri tabac olamaz.

Bu arada Feather dayanıklı olabilir diye düşünmüştüm ama yanılmışım Lord üstat haklı 3.de aynı konforu vermedi. Biraz tasarruf isteniyorsa 3 kere yoksa 2 kere kullanıp atılmalı

saygılar

Martin Amca
Bu sabunun hastasıyım, 1 numara Smile

2dcfqps.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,705 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: