Beklenen oldu!
Türk geleneksel ıslak tıraş severlerin artan sabun çeşitleri konusunda memnuniyeti sitemiz adına çok sevindirici bir gelişme ve başarı.
Bilinen üreticilerin tümü ile irtibat kurmaya çalışıyoruz. Beklentilerinizi onlara aktarıyoruz.

Bugüne kadar kişisel beklentiler olarak pek de ciddiye alınmayan önerilerimiz sitemizin
Aylık 455.239 hit/sayfa gösterimi ve Günlük hit/sayfa gösterimi ise 21.034 lerde olan ziyaretçileri ile ciddiye alınmaya başlandı.
(İstatistiklerimiz)

Amacımız doğrultusunda üreticiler son kullanıcıları ve iç piyasayıda dikkate alan işler yapmaya başladılar. Birçok yeni sabunumuz oldu.
Fırça üreticileri frank shaving modellerini örnek alan modeller üretmeye başladılar.

Fakat hepimizin en büyük sorunu olan klasik sabun dışında sabun beklentisi sona ermek üzere.

Kendileriyle görüşmekte olduğumuz bir Türk üretici klasik, lavanta ve kavun kokulu ürün üretimini tamaladı.
Aldığı geri dönüşlerle şimdiden ürünlerinde revizyona gitti ve daha başarılı ürünler üretti.

Hafta içinde sipariş verilen numunelerin elimize ulaşmasının ardından marka, ürünler ve özellikleri sizlerle paylaşılacak.

Ayrıca hepinizin sıklıkla dile getirdiği cella benzeri acı badem kokulu tıraş sabunu beklentilerinizide üreticiye ilettik.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ooooooooooooooooooooooooooooooleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Süper ...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
Tebrikler.
Birlikte hep daha iyiye.
ugraslarınıza tesekkurler Smile
Congratulation...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
Sabah sabah mutlu oldum Big Grin Sandalwood da isteriz, yoksa bu kokuya sahip bir sabun deneyemeyeceğim benSad
sandal yagı gercekten super bır koku ınternette sahıbınden.com da satılıyrdu bır ara
Tebrikler;süper bir gelişme..
merhaba,
ben de daha önce arko' ya yazmıştım ama bireysel birşey olmuyor dediğiniz gibi, çok güzel bir gelişme olmuş, çıkarsa ben hepsinden birer karton alırım, kalkar falan piyasadan bulunsun elimizde Smile
selamlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yuma ile ilk traş deneyimim biraz ilginç oldu ama gayet iyiydi... felekman 9 13,258 20/12/2015, Saat: 11:25
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: