Wilkinson sword sabun
Evet komşum ben de severek kullanıyorum. Baharatlı koku sevenlerin hoşuna gidecektir.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bu sabunun sorununu çözdüm; banyo sabunu olarak kullanıyorum Smile
Komsular bu sabun icin gecen gunlerde zaza handa 35 tl istediler,pahali geldi bir an onun yerine cella aldim.Kac tl ye nereden bulunur bu sabun ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
@Rigbie komşum hepsiburada. com da 12,50 TL.
Küçük bir eleştiride bulunayım, bence bu sabun 12.5 TL de etmez, mavi kaplı olan için konuşuyorum. İnanılmaz ince bir köpük oluşturuyor ve çok çabuk kuruyor. Kokusu çok güzel, hakkını yemeyeyim o açıdan.
Hiç bilmiyorum ki
(28/09/2018, Saat: 17:10)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küçük bir eleştiride bulunayım, bence bu sabun 12.5 TL de etmez, mavi kaplı olan için konuşuyorum. İnanılmaz ince bir köpük oluşturuyor ve çok çabuk kuruyor. Kokusu çok güzel, hakkını yemeyeyim o açıdan.

Burak komşum, ben sabunu kullanmadım ama konusunda kaseli olanla stick arasında fark olduğu yazılmış ve stick övülmüş. Sizde kase var. O yüzden beğenmemiş olabilirsiniz.
(28/09/2018, Saat: 17:13)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burak komşum, ben sabunu kullanmadım ama konusunda kaseli olanla stick arasında fark olduğu yazılmış ve stick övülmüş. Sizde kase var. O yüzden beğenmemiş olabilirsiniz.

(28/09/2018, Saat: 17:13)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burak komşum, ben sabunu kullanmadım ama konusunda kaseli olanla stick arasında fark olduğu yazılmış ve stick övülmüş. Sizde kase var. O yüzden beğenmemiş olabilirsiniz.
@Mehmet_G Mehmet komşum kusura bakmayın çok geç fark ettim cevabınızı, muhtemelen yazdığınızı bile unuttunuz. Smile

Ben bu sabunu geçen gün hızlı bir tıraş öncesi kullandım, her zamankinden az köpürttüm ve çok iyi bir tıraş sağladı. Sanırım hakkını yemişim sabunun, az köpürtme ve biraz suyla tasta çok güzel köpük elde ettim. Kokusunu zaten seviyordum, dokusu da hoşuma gitti diyebilirim.
Hiç bilmiyorum ki
hs3zgk.jpg

Son bir haftadır, kaba bastığım Wilkinson stick sabunla tıraş oluyorum. Kokusu çok hoş, kayganlık ve nemlendirme iyi. Çabuk köpük yapıyor (tabi önceden ıslatılmış, hazırlığı yapılmış fırça ile) köpük arko kadar hacimli olmasada yeterli seviyede, sonuç olarak ben beğendim. Her geleneksel tıraş severin, en az birkere denemesini tavsiye ederim. Her pazartesi, tirassepetim de wilkinson markalı ürünlerde, sepette indirim oluyor fiyatının hakkını veren bir ürün.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(30/12/2018, Saat: 18:18)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son bir haftadır, kaba bastığım Wilkinson stick sabunla tıraş oluyorum. Kokusu çok hoş, kayganlık ve nemlendirme iyi. Çabuk köpük yapıyor (tabi önceden ıslatılmış, hazırlığı yapılmış fırça ile) köpük arko kadar hacimli olmasada yeterli seviyede, sonuç olarak ben beğendim. Her geleneksel tıraş severin, en az birkere denemesini tavsiye ederim. Her pazartesi, tirassepetim de wilkinson markalı ürünlerde, sepette indirim oluyor fiyatının hakkını veren bir ürün.

@Soner Komşum, sanırım sabunu kuş lokumu kabına basmışsınız. Kap çok başarılı ancak üstündeki etiket çıkmıyor bir türlü.

Keyifli tıraşlar.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Zeyes komşum, evet doğru tahmin tam isabet, kuş lokumu kabı bu iş için çok ideal. Böyle 3_4 tane çeşit yaptım, haklısın yazı ve resimler çıkmıyor, bende sabunların ambalajından kestiğim marka logoyu yapıştırıp kamufle etmeye çalıştım
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,420 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,696 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,283 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,385 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,166 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,619 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,216 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,564 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,477 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,930 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: