7 Liraya Ankastre/İnox bulaşık makinesi
Elinize sağlık güzel fikir
Exclamation 
(18/04/2014, Saat: 12:43)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay be. Elinize sağlık komşum. Çok akıllıca. Mühendislik var mı sizde de?

Sent from my iPad using Tapatalk
Kusura bakmayın mesajınız kaçırmışım.

Ahh ahh lisede eşit ağırlığa yönlendirildikExclamation mühendislik seçemedik ama elimden geldiğince merakımı giderecek şeyler ile uğraşıyorum.

Bulaşık makinesinin son hali budur. Düğmelerin üstünde kabarıklar ışıklarının kabartısı zamanla onlarda oturacak yerlerine. Köşelerde hava boşlukları bir iki haftaya kalmadan düzelir.

P365kd.jpg
7mXogL.jpg
glVk8O.jpg
Ne zamandır aklımda olan bir şeydi elim değmişken yapayım dedim, önceleri aklımda gri karbon vardı ama evde geçen ankastre bulaşık makinesinden artan flyoyuda görünce önleri karbon arkaları ankastre yaptım ileride 4 kapıyı da ankastreye çevirmeyi düşünüyorum

OJnYND.jpg
0bjvWB.jpg
AZQ48L.jpg
V25o8Z.jpg
JdrRNQ.jpg
(25/04/2014, Saat: 02:14)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulaşık makinesinin son hali budur. Düğmelerin üstünde kabarıklar ışıklarının kabartısı zamanla onlarda oturacak yerlerine. Köşelerde hava boşlukları bir iki haftaya kalmadan düzelir.

Elinize sağlık çok güzel olmuş, kaplamada son durum nedir komşum. Beklediğiniz gibi oldumu yoksa tam tersi kabarıklar arttı ve folyo kendini bıraktımı?
Pratik zeka Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bu da benden
9k5blw.jpg
Sonrasi kisminda epic fail var abi Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bir sıkıntısı yok gayet güzel hava kabarcıklar kalmadı
Valla sıfır hava kabarcıgı, kenarlar jilet gibi. Hatasız bir uygulama oldu. Bol camsil sıkın uygulamadan once sonra, raggee ile baslayın ortadan kenarlara dogru.

Saltuk ust alt citaları da siyah yapıcaktım ama kapagın sokulmesi lazımdı, hanım kovdu mutfaktan yapamadım Smile
elinize sağlık komşum Smile
hanımlar bu konularda güzelde olsa yine de mırın kırın ederler sizde böyle bir sorun yaşanmadı sanırım Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  30 liraya aldığım gilette ayarlı de alet tatharas 11 7,711 19/08/2019, Saat: 19:15
Son Yorum: tatharas
  Çok ucuz fiyata ideal agresif tıraş makinesi yapımı oguzhandroid 7 6,397 20/04/2019, Saat: 14:54
Son Yorum: FearOfATG
Wink Tıraş makinesi deri kafa koruyucusu Nesko 7 6,941 18/04/2016, Saat: 20:33
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: