edwin jagger 89 üst kapak tamiratı
arkadaşlar merhaba bir süre önce Korhan arkadaşımızın elinden düşüp vida kısmı kırılan edwin jagger 89 u ben almıştım sapını kullanmak için sağolsun Korhan hocam üzerinide göndermişti forumda konuşulanlardan yoka çıkarak kendimce tamirettirdim traşında enufak bir sıkıntı yok jilet tutuşu birebir aynı
önce vida kısmından matkapla delip üsten yuva açtırdım 1,5cm lik havşa başlı metrik 5 vidanın üzerini taşlatıp yuvaya oturttum sonuç aşagıdaki gibidir
bu işlemlerde bana yardımcı olan acar kardeşlere teşekkür ederim
w8qavd.jpg

1jkq3q.jpg

2dhe24l.jpg
Üstad bunu sizin başaracağınızı biliyordum ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle kullanın tekrardan. Big Grin Big Grin Big Grin

Sanırım tornavida vasıtası ile sökülüp takılacak...
Every farewell is a new beginning.
(25/04/2014, Saat: 17:41)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bunu sizin başaracağınızı biliyordum ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle kullanın tekrardan. Big Grin Big Grin Big Grin

Sanırım tornavida vasıtası ile sökülüp takılacak...

yok hocam vida seyyar normal takilip çıkıyor çünki yuvalı üstten
tornavida şarzlı matkap falan olsa hilti milti uğraşılmaz Big GrinBig GrinBig Grin
(25/04/2014, Saat: 18:02)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @error... ; Elinize sağlık.Vida paslanmazdır umarım. Smile

vida paslanır ondan 5tane yaptırdım aslında paslanmazı var krom diye geçiyor ama ben bulamadım
Tebrikler üstad güzel çözüm!!
www.BarbarosRazors.com

(25/04/2014, Saat: 21:50)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrikler üstad güzel çözüm!!

sağolasın komşu Wink
(25/04/2014, Saat: 17:17)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar merhaba bir süre önce Korhan arkadaşımızın elinden düşüp vida kısmı kırılan edwin jagger 89 u ben almıştım sapını kullanmak için sağolsun Korhan hocam üzerinide göndermişti forumda konuşulanlardan yoka çıkarak kendimce tamirettirdim traşında enufak bir sıkıntı yok jilet tutuşu birebir aynı
önce vida kısmından matkapla delip üsten yuva açtırdım 1,5cm lik havşa başlı metrik 5 vidanın üzerini taşlatıp yuvaya oturttum sonuç aşagıdaki gibidir
bu işlemlerde bana yardımcı olan acar kardeşlere teşekkür ederim

Üstadaım, bugün formu okurken gördüm gerçekten orjinal bir çalışma yapmışsınız elinize sağlık, bu çözüm herdaim aklımın bir köşesinde duracak, zira bende çok düşürüyorum Confused
iyi yapmışsın paylaşımın için teşekkürler
Tebrikler çok iyi düşünülmüş güzel bir çalışma olmuş
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Ben de bu sabah uyku sersemliği ile 89'u elimden düşürdüm. Hiç bir şey olmadı ama her zaman bu kadar şanslı olmayabilirim. Çözüm için teşekkürler.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Yazılı Kapak sakal 5 3,130 17/02/2019, Saat: 02:54
Son Yorum: Zeyes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: